اخبار

با حضور فرماندار دیواندره:

نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دیواندره برگزار شد

نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دیواندره با حضور فرماندار این شهرستان و با اولویت بررسی وضعیت پروژه های عمرانی سال 98، در محل دفتر فرماندار این شهرستان برکزار شد.
نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ نهمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان با حضور مهندس توان فرماندار دیواندره و دیگر اعضای شورا با دستور کار بررسی وضعیت پروژه های عمرانی سال 98، در محل دفتر فرماندار برکزار شد. 

فرماندار شهرستان دیواندره گفت: زمین هایی با کاربری آموزشی در سطح روستاها چنانچه مورد نیاز آموزش و پرورش برای احداث فضاهای آموزشی نیست، برابر قانون واگذار شود.

جعفر توان اظهار داشت: این املاک در ازای پرداخت وجوه کارشناسی در صندوق دولت به نفع آموزش و پرورش برابر تشریفات قانونی مربوطه واگذار گردد.

مهندس توان تصریح کرد: تجاری سازی دبیرستان بنت الهدی صدر باید بر اساس قوانین موجود در بودجه عمل گردد و قبل از هر اقدامی کلیه جوانب امر در نظر گرفته شود تا در حین اجرای پروژه هیچ گونه خللی پیش نیاید.

وی بر ایمن سازی مدارس غیردولتی تاکید کرد و افزود: مدارس غیر دولتی موظف هستند حداکثر امکانات لازم را در راستای ارائه خدمات با کیفیت آموزشی و ایمن سازی محیط مدرسه بکار گیرند.

فرماندار دیواندره در ادامه تاکید کرد: آموزش و پرورش موظف است برابر قوانین و مقررات مربوه  نظارت مداوم و مستمر را بر این مدارس داشته باشد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 48 ]
برچسب ها