اخبار

به مناسبت هفته کار و کارگر:

نماینده و مدیران انجمن و تشکل های کارگری شهرستان با فرماندار دیواندره دیدار کردند

نماینده و مدیران انجمن و تشکل های کارگری شهرستان با فرماندار دیواندره دیدار کردند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ صبح امروز رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی به همراه جمعی از مسئولین، نماینده و مدیران انجمن و تشکل های صنفی شهرستان به مناسبت هفته کار و کارگر با مهندس توان فرماندار دیواندره دیدار کردند.

 

فرماندار دیواندره در این دیدار ضمن تبریک هفته کار و کارگر، گفت: در سالی که رهبر معظم انقلاب آن را سال "رونق تولید" نامیدند، کارگران می توانند مهم ترین نقش در شکوفایی و تحقق شعار سال داشته باشند.

 

مهندس توان تسهیل گری دستگاه های مربوطه در بهبود فضای کسب و کار را خواستار و اظهار داشت: تحقق رونق تولید در گرو حمایت و کمک به فضای کسب و کار است و بهبود فضای کسب و کار با همدلی و همکاری ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان عملی خواهد شد.

 

وی کارگران را ارزشمندترین و سودمندترین قشر جامعه برشمرد و افزود: کارگران سرمایه انسانی تولید، نیروی محرکه و چرخ توسعه جامعه بوده که به دنبال کسب روزی حلال و شرافتمندانه هستند.

 

فرماندار دیواندره در ادامه اظهار داشت: خوشبختانه ما منابع زیادی داریم که باید از این منابع بیشترین بهره وری را داشته باشیم.

 

وی با بیان اینکه همه ما باید قدردان کارگران باشیم، گفت: هفته کار و کارگر فرصت مناسبی است تا کارگران عزیز مشکلات و درخواست های خود را با مسئولان در میان بگذارند.

 

در این دیدار رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس اداره تامین اجتماعی، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای، رئیس اداره بهزیستی، رئیس بانک توسعه تعاون، نماینده کارگران، نماینده تشکلات انجمن صنفی کارگران و عضو شورای اسلامی کار شهرستان نیز حضور داشتند.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 337 ]
برچسب ها