اخبار

فرماندار شهرستان دیواندره عنوان کرد:

نظارت، کنترل و برخورد سه عامل مهم تاثیرگذار در آرامش بازار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ توان فرماندار دیواندره در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان گفت: نظارت، کنترل و برخورد قاطع با متخلفان در آرامش بازار تاثیرگذار خواهد بود.
نظارت، کنترل و برخورد سه عامل مهم تاثیرگذار در آرامش بازار

جعفر توان اظهار داشت: در راستای کنترل و نظارت بیشتر بر بازار، بازدید اعضای ستاد تنظیم بازار به طور مستمر از صنوف مختلف شهرستان و جلسات ستاد به صورت هفته ای برگزار خواهد شد.

 

مهندس توان با بیان اینکه همه باید در جهت رعایت حقوق مصرف کنندگان به اعضای ستاد تنظیم بازار کمک کنند، افزود: همکاری مناسب اعضای ستاد تنظیم بازار در نظارت، کنترل و برخورد قاطع با متخلفان در  آرامش بازار تاثیرگذار خواهد بود.

 

وی خواستار نقش پررنگ تر اتاق اصناف و اتحادیه در این خصوص شد و تصریح کرد: اتاق اصناف باید ساماندهی واحدهای صنفی بدون پروانه کسب را با جدیت بیشتری پیگیری نماید.

 

فرماندار دیواندره در ادامه تاکید کرد: در بحث احتکار، گران فروشی و کم فروشی برخورد قاطع و اشد جریمه و مجازات قانونی در نظر گرفته شود.

 

وی در ادامه به نظارت بر فعالیت صنوف مختلف در روستاهای شهرستان اشاره و گفت: کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت، بهداشت و درمان و اتاق اصناف باید بر فعالیت صنوف مختلف در روستاهای شهرستان نیز نظارت مستمر داشته باشند.

 

مهندس توان خاطرنشان ساخت: از تمام ظرفیت ها برای پیشگیری از نابسامانی بازار استفاده و امیدواریم با نظارت بیشتر التهاب بازار را به حداقل برسانیم.

 

جعفر توان در پایان گفت: همه ما در برابر مسئولیتی که داریم باید در قبال مردم پاسخگو باشیم و جدی و مصمم همراه با شفاف سازی در اجرای صحیح برنامه ها و خدمات انجام شده تلاش کنیم

.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 395 ]
برچسب ها