یک شنبه 5 بهمن سال 1399

اخبار

صبح امروز؛

نشست هم اندیشی فرماندار دیواندره با مسئولین هیئت های ورزشی شهرستان

نشست هم اندیشی فرماندار دیواندره با مسئولین هیئت های ورزشی شهرستان صبح امروز در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
نشست هم اندیشی فرماندار دیواندره با مسئولین هیئت های ورزشی شهرستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جمال ارشدی در نشست با روسای هیئت های ورزشی شهرستان، اظهار داشت: اگر حوزه ورزش تقویت شود بسیاری از آسیب های اجتماعی کاهش می یابد.

ارشدی انسجام هیئت های ورزشی در رفع مشکلات ورزشکاران موثر دانست و افزود: برای استفاده از فضاهای ورزشی شهرستان، برنامه ریزی و تصمیم گیری درست اتخاذ گردد.

وی بر تشکیل صندوق حمایت از ورزشکاران و قهرمانان شهرستان تاکید و تصریح کرد: تقسیم اعتبارات هیئت های ورزشی نیازمند مدیریت صحیح اداره ورزش و جوانان است.

رئیس شورای ورزش شهرستان دیواندره بیان کرد: کمیته ای برای جذب خیرین در حوزه ورزش تعیین و می توان از این ظرفیت برای ورزش شهرستان استفاده کرد.

فرماندار دیواندره با بیان اینکه از برنامه های هیئت های ورزشی در حوزه اختیارات و در حد توان حمایت می کنیم، خاطرنشان کرد: از تدوین کتاب پیشکسوتان، نام آوران و قهرمانان شهرستان حمایت می کنیم، در روش تحقیق سابقه و سرگذشت این عزیزان باید دقت و حساسیت لازم صورت گیرد.

ارشدی ادامه داد: فرمانداری دستگاه نظارتی و نقش هماهنگ کننده بین ادارات و نهادهای شهرستان را دارد.

لازم به ذکر است در ابتدای این نشست روسای هیئت های ورزشی شهرستان مشکلات، درخواست ها و پیشنهادات خود را با دکتر ارشدی فرماندار شهرستان دیواندره در میان گذاشتند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 268 ]
برچسب ها