اخبار

نشست هم اندیشی فرماندار دیواندره با روحانیون شهرستان

صبح امروز نشست هم اندیشی فرماندار دیواندره با جمعی از روحانیون شهرستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
نشست هم اندیشی فرماندار دیواندره با روحانیون شهرستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ ارشدی فرماندار شهرستان دیواندره گفت: روحانیون درجامعه نقش گروه مرجع دارند.

 

جمال ارشدی اظهار داشت: نقش روحانیون در تحقق اهداف دین مبین اسلام کلیدی و مسئولیت و رسالت سنگینی در هدایت جامعه بویژه جوانان را برعهده دارند.

 

وی تصریح کرد: همه ما زیر پرچم اسلام هستیم و انقلاب اسلامی ایران هم در راستای مبانی اسلام و آزادی های مشروع است.

 

فرماندار دیواندره با بیان اینکه دین اسلام دین تعادل و توازن است، گفت: امروز با یک شرایط ویژه ای مواجه هستیم، دنیای اسلام با افراط گری های مذهبی روبرو شده که تهدیدی جدی برای وحدت مسلمانانو نسل جوان محسوب است.

 

جمال ارشدی بر حفظ انسجام و وحدت در جامعه تاکید کرد و افزود: هدف اصلی همه ما حفظ وحدت و یکپارچگی در راستای تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و آن چیزی که در دین مبین اسلام به آن تاکید شده است، می باشد.

 

وی در بخش دیگری از سخنان خود بر رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی برای مقابله با کرونا اشاره و ابراز داشت: مردم برای جلوگیری از زنجیره انتقال ویروس کرونا باید پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی را رعایت کنند.

 

وی در ادامه توسعه شهرستان را در گرو همکاری و همراهی همه برشمرد و تاکید کرد: آن چه که در توان مجموعه مدیریتی شهرستان باشد، در همه زمینه ها پیگیری خواهد شد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 90 ]
برچسب ها