چهار شنبه 8 بهمن سال 1399

اخبار

نشست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با اعضای کارگروه بانوان شهرستان دیواندره

نشست کارگروه امور بانوان و خانواده شهرستان دیواندره به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری بر گزار شد.
نشست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری با اعضای کارگروه بانوان شهرستان دیواندره

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ مرادی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دیواندره گفت: زنان با حضور موثر خود در همه عرصه ها بویژه عرصه های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی نقش آفرینی کرده اند و هم اکنون نیز با جدیت حضور فعال دارند.

 

حیدر مرادی اظهار داشت: زنان در توسعه کشور گام های مهمی برداشته اند و همواره در فعالیت های مختلف به ویژه در تحقق اقتصاد مقاومتی که مورد تاکید مقام معظم رهبری(مدظله العالی) است، این اثرگذاری را به اثبات رسانده اند.

 

وی بر مشارکت بیشتر زنان شهرستان در بخشهاي مختلف تاکید کرد و افزود: باید از ظرفيت و توانمنديهاي زنان و حضور موثر آنان در جامعه بیش از گذشته استفاده شود و با همت و تلاش بیشتر برای مشارکت بانوان برنامه ریزی های بیشتری صورت گیرد.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرمانداری دیواندره به نقش بانوان در کنترل بیماری کرونا اشاره و بیان کرد: وظیفه فرهنگ سازی مقابله با بیماری کرونا در خانواده ها بر عهده زنان است و تداوم وضعیت کنترل بیماری، مشارکت و همکاری بیشتری آنها را می طلبد.

 

در ادامه بانوان حاضر در جلسه به بیان مشکلات، نظرات، پیشنهادات و مطالبات خود پرداختند و پس از بحث و بررسی،تصمیماتی اتخاذ گردید.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 99 ]
برچسب ها