اخبار

نشست معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با فعالان سیاسی و مدنی دیواندره:

نشست معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان با فعالان سیاسی و مدنی دیواندره:

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان در سفر یکروزه به دیواندره با فعالان سیاسی و مدنی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

حسین خوش اقبال در این نشست گفت: انقلاب اسلامی، رهبر معظم انقلاب و دولت به تمامی مردم و طیف های محتلف تعلق دارد.

خوش اقبال با تاکید بر حل مشکلات از طریق گفتگو، افزود: گفتمان محوری باید جایگزین خشونت و تندروی شود و با منطق، کارشناسی و علمی مسائل را مطرح کنیم و جواب هم بگیریم.

وی اظهار داشت: اعتقاد داریم که دیدگاه های مختلف باید حضور و فعالیت داشته باشند و در گفتگوها و نقدها چهارچوب های نظام هم رعایت شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان از برگزاری این نشست ها به صورت فصلی خبر داد و تصریح کرد: برای حل مشکلات باید فضای گفتگو و تعامل میان احزاب، گروه ها و جریان های سیاسی ایجاد شود.

حسین خوش اقبال نقد سازنده را در بهبود شرایط مهم توصیف کرد و گفت: آماده شنیدن نقد منصفانه از فعالان سیاسی و مدنی هستیم و اعتقاد داریم نقد منصفانه در بهبود شرایط و رفع مشکلات نقش سازنده ای دارد.

خوش اقبال اذعان داشت: دغدغه اصلی نظام و مردم موضوع اشتغال است و همه ما مسئولیم و باید همه با هم برای ایجاد اشتغال پایدار در جامعه تلاش کنیم.

وی با بیان اینکه همه باید حق اظهار نظر داشته باشند، گفت: در راهپیمایی 22 بهمن همه اقشار مختلف مردم حضور داشتند و با این حضور نشان دادند همواره طرفدار و پشتوانه نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 857 ]
برچسب ها