اخبار

باحضور فرماندار شهرستان دیواندره:

نشست مشترک شورای آموزش و پرورش و پشتیبانی سواد آموزی شهرستان دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ به مناسبت هفته شوراهای آموزش و پرورش، نشست مشترک شورای آموزش و پرورش و شورای پشتیبانی سواد آموزی آموزش و پرورش شهرستان با حضور فرماندار، امام جمعه و اعضای شورا ​در محل فرمانداری برگزار شد.
نشست مشترک شورای آموزش و پرورش و پشتیبانی سواد آموزی شهرستان دیواندره برگزار شد

فرماندار شهرستان دیواندره در این جلسه ضمن تبریک هفته شوراهای آموزش و پرورش گفت:  شوراهای آموزش و پرورش بازوان توانمند آموزش و پرورش هستند که تحقق اهداف عالی تعلیم و تربیت را تسریع و با ارائه راهکارهای مناسب زمینه ارتقا جامعه را در تمامی شاخص ها فراهم می سازند.

جعفر توان تصریح کرد: خوشبختانه در دو سال اخیر در حوزه آموزش و پرورش موفقیت های متعددی را کسب نموده ایم که این امر جز با تلاش شبانه روزی و همکاری و همدلی مجموعه ستادی این دستگاه و حمایت های برون دستگاهی قابل تحقق نبوده است.

   مهندس توان اظهار داشت:  خوشبختانه امروز دید بسیار مثبت و قابل توجهی نسبت به دستگاه تعلیم و تربیت و زیر ساخت های آن حاکم است؛ که می توان به افزایش تعداد خیرین بومی در حوزه مدرسه سازی در طول چند سال اخیر اشاره نمود که در طول دو سال اخیر بیش از 30 کلاس درس توسط خیرین احداث و یا در دست احداث می باشد.

وی خاطرنشان کرد: ما باید تمام توان خود را بکار ببندیم و از همه ظرفیت های موجود برای حل مشکلات و چالش های پیش رو آموزش و پرورش بویژه در بحث زیرساختی استفاده نماییم تا از بروز هرگونه حادثه احتمالی جلوگیری شود.

رئیس شورای آموزش و پرورش دیواندره در ادامه به حوزه سواد آموزی اشاره کرد و گفت: حوزه سواد آموزی دیواندره با کسب رتبه های برتر در عرصه کشوری و استانی با شاخص بالای جذب سوادآموزان، توانسته است موفقیت های قابل تقدیری را داشته باشد.

مهندس توان اضافه کرد: حمایت از برنامه های تعلیم و تربیت در راستای اهداف شورای آموزش و پرورش و  شورای سوادآموزی بالندگی جامعه را در تمامی ابعاد به دنبال خواهد داشت.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 511 ]
برچسب ها