اخبار

نشست فرماندار شهرستان دیواندره با دهیاران بخش کرفتو:

صبح امروز نشست مهندس توان فرماندار شهرستان دیواندره با دهیاران بخش کرفتو با حضور اعضای هیئت بازرسی شهرستان و اعضای هیئت اجرایی انتخابات بخش در سالن اجتماعات بخشداری برگزار گردید.
نشست فرماندار شهرستان دیواندره با دهیاران بخش کرفتو:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ مهندس توان فرماندار دیواندره ضمن تاکید بر حضور دهیاران در محل کار، گفت: دهیاران برابر آیین نامه و شرح وظایف خود باید نظم و انضباط کاری را رعایت و در روزهای تعیین شده در محل کار حضور داشته باشند.

جعفر توان با بیان اینکه دهیاران باید مردم را روشنگری کنند، تصریح کرد: مشکلات و مطالبات باید با رعایت سلسله مراتب از طریق بخشداری و ادارات مرتبط پیگیری تا نتیجه مطلوبی حاصل شود.

مهندس توان اظهار داشت: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و تلاش دولت خدمات ارزنده در شهرستان بویژه در بخش کرفتو انجام شده است که اطلاع‌رسانی و آگاه کردن مردم از این خدمات باعث دلگرمی و بالا بردن روحیه امید در جامعه می‌شود.

وی اضافه کرد: در شرایطی که دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در تلاش برای پاشیدن بذر یاس و ناامیدی در جامعه هستند، دهیاران باید این خدمات را به درستی بیان و مردم را امیدوار کنند.

فرماندار دیواندره در بخش دیگر از سخنان خود با تاکید بر حمایت از طرح های اشتغالزایی در روستاها، افزود: دهیاران در اطلاع رسانی مردم بخش کرفتو برای استفاده از ظرفیت های موجود در راستای شعار سال که از سوی مقام معظم رهبریمدظله العالی به سال "رونق تولید" نامگذاری است برای اشتغال، توسعه و رونق اقتصادی در روستاها تلاش کنند. 

مهندس توان در ادامه به انتخابات اشاره و گفت: رعایت اصل بی طرفی مهم ترین کلید واژه انتخابات و جلب اعتماد مردم برای مشارکت در انتخابات و حضور حداکثری در پای صندوق های رای است مردم با مشارکت خود در انتخابات نشان می دهند که نظام را دوست دارند و خواب های شوم ایادی استکبار هرگز تعبیر نخواهد شد.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان با بیان اینکه دهیاران زمینه حضور بیشتر و پرشور مردم را فراهم کنند، ابراز داشت: رعایت اصل بی‌طرفی دهیاران در انتخابات باید حفظ شود چرا که بهترین راه برای انتخاب نماینده اصلح و توانمند، مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های رای  است.

وی آگاهی و بصیرت مردم شهرستان در حضور به موقع در صحنه های سیاسی و اجتماعی را قابل تقدیر دانست و عنوان کرد: همه ما باید بستر مناسب برای مشارکت مردم و برگزاری انتخابات پرشور تلاش کنیم چرا که همه ما مدیون خون شهدا هستیم.

مهندس توان تامین امنیت انتخابات سالم را وظیفه همه مسئولین برشمرد و تصریح کرد: دهیاران به عنوان بازوان دولت، انتخابات را آسیب شناسی و نقط ضعف و قوت برگزاری انتخابات در روستاها را به بخشداری منعکس کنند.

فرماندار دیواندره اظهار کرد: دهیاران، حق حضور در جلسات تبلیغاتی و ایجاد شائبه طرفداری یا مقابله دهیاری با نامزد خاص را ندارند و باید فضای انتخابات، در چارچوب قانون برای حضور دشمن شکن مردم مهیا شود.

جعفر توان در ادامه خاطرنشان کرد: در تلاش هستیم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در شهرستان با سلامت و بی طرفی کامل برگزار شود و نتیجه این انتخابات سربلندی مردم و نظام اسلامی و باعث نا امیدی و شکست بدخواهان انقلاب اسلامی خواهد شد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 221 ]
برچسب ها