اخبار

به منظور بررسی مشکلات و موانع تولید صورت گرفت:

نشست فرماندار دیواندره با فعالان اقتصادی

نشست فرماندار دیواندره با فعالان اقتصادی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ نشست فعالان اقتصادی شهرستان با فرماندار دیواندره به منظور بررسی مشکلات طرح های اشتغالزایی و رفع موانع تولید، در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار دیواندره در کارگروه رفع موانع تولید شهرستان گفت: تمام تلاش خود را برای رفع موانع پیش روی فعالان اقتصادی بویژه طرح های تولید درحال اجرا بکار گرفته ایم تا زمینه رشد و توسعه شهرستان حاصل شود.

جعفر توان حمایت از تولید را کلید حل مشکل اشتغال دانست و افزود: با ایجاد و گسترش فعالیت های اقتصادی و حمایت از کارآفرینان و تولید کنندگان زمینه اشتغال و بهبود وضعیت اقتصادی مردم فراهم خواهد شد.

مهندس توان تصریح کرد: کارگروه اشتغال و رفع موانع تولید شهرستان در راستای شعار سال و بر اساس سیاست های دولت تدبیر و امید، به منظور حمایت از سرمایه گذاران و با اهداف رونق تولید و اشتغال، بررسی پرونده طرح های تولیدی و اشتغال زایی را در دستور کار خود قرار داده و از تمامی ظرفیتها و اهرم هایی که در دست داریم برای حمایت از طرح های تولیدی و اشتغالزایی استفاده می نماییم.

وی اظهار داشت: در این خصوص فرمانداری و ادارات ذیربط ارتباط دوسویه و مستمر با سرمایه گذاران دارند تا ضمن بررسی موانع و مشکلات آنان راه را برای سرمایه گذاری هموار می کنند.

رئیس کارگروه اشتغال دیواندره بر استفاده از ظرفیت های شهرستان برای اشتغال و تولید ثروت تاکید کرد و افزود: در بخش تولید و اشتغال، ظرفیت های شهرستان شناسایی شده است و این ظرفیت ها می تواند تسهیل گر و بستر مناسبی برای سرمایه گذاری در بخشها و روستاها باشد.

فرماندار شهرستان دیواندره در ادامه بیان کرد: شهرستان دیوانده دارای ظرفیت ها و پتانسیل های خوبی برای سرمایه گذاری درحوزه های کشاورزی، دامپروری، گردشگری، معادن و صنایع تبدیلی دارد که اگر این ظرفیت ها مورد توجه سرمایه گذاران قرار گیرد یقینا زمینه و بستر مناسبی برای رونق شهرستان خواهد بود.

مهندس توان خاطرنشان ساخت: رشد و توسعه و پیشرفت شهرستان در گرو سرمایه گذاری بخش خصوصی بویژه سرمایه گذاران بومی است و در این راستا ضمن دعوت از آنان، زمینه و بستر لازم برای سرمیه گذاری فراهم شده است.

در این جلسه به صورت تک به تک پرونده طرح های تولیدی و اشتغال زایی شهرستان باحضور روسای ادارات ذیربط ، بانک های عامل و کارآفرینان بررسی و راهکارهای لازم برای رفع مشکلات مطرح شده ارائه گردید.

گفتنی است جلسات کارگروه اشتغال رفع موانع تولید به صورت مستمر با حضور فرماندار و روسای ادارات مربوطه و بانک های عامل در فرمانداری برگزار می گردد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 663 ]
برچسب ها