اخبار

نشست فرماندار دیواندره با جمعی از دهیاران بخش مرکزی

جلسه هم اندیشی و نشست صمیمی مهندس توان فرماندار دیواندره و صادقی بخشدار مرکزی با جمعی از دهیاران بخش مرکزی بعداز ظهر سه شنبه در محل فرمانداری برگزار گردید.
نشست فرماندار دیواندره با جمعی از دهیاران بخش مرکزی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ مهندس توان فرماندار دیواندره در نشست با جمعی از دهیاران بخش مرکزی گفت: دهیار باید قانونمند و همکاری دهیاران با ادارات و اعضای شوراهای اسلامی باید در چارچوب قانون باشد.

 

جعفر توان اظهار داشت: مردم شایسته بهترین خدمت هستند، دهیاران خدمات نظام و دولت در روستاها را برای مردم بیان کنید.

 

وی با بیان اینکه مدرسه روستای شریف آباد و پل روستای بابارار، دو پروژه اولویت دار بخش مرکزی بود که با تلاش و پیگیری شبانه روزی به سرانجام رسید، افزود: این دو پروژه از نظر زیرساختهای آموزشی برای دهستان چهل چشمه و راه روستاهای بابارار و تازه آباد وزیر بسیار حیاتی و مهم هستند.

 

مهندس توان از توسعه زیرساخت های مخابراتی شهرستان خبرداد و تصریح کرد: 20 سایت BTS برای توسعه زیرساخت های ارتباطی شهرستان در حال راه اندازی است که سهم بخش مرکزی از این تعداد، 6 سایت با پوشش 8 روستا می باشد.

 

فرماندار دیواندره به مشکلات طرح هادی روستاها اشاره کرد و گفت: طرح هادی روستاها به منظور توسعه و رفع مشکلات دهیاریها بازنگری خواهد شد و مقدمات اجرای طرح هادی روستای وزمان نیز فراهم شده است.

 

وی خدمت به مردم و حل مشکلات آنان را در اولویت کاری خود عنوان و خاطرنشان کرد: با تلاش، پیگیری و همدلی می توان مشکلات و مطالبات مردم شهرستان را حل کنیم.

 

مهندس توان در بخش دیگری از سخنان خود به انتخابات اشاره کرد و افزود: دهیاران باید شرایط را به گونه ای فراهم کنند که مردم مشارکت حداکثری در پای صندوق های رأی انتخابات داشته باشند.

 

جعفر توان تاکید کرد: دهیاران باید مردم را از شرح وظایف نمایندگان آگاه کنند چرا که انتخاب فرد اصلح با مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های اخذ رأی امکان پذیر است.

 

فرماندار دیواندره در ادامه حضور در برنامه ها و مراسم های دهه فجر را وظیفه همه دانست و ابراز کرد: دهه مبارک فجر فرصت بی بدیل برای تشریح موفقیت ها و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 

صادقی بخشدار مرکزی در این نشست گفت: دهیاران بخش مرکزی افرادی فعال، همکار و همدل هستند و با حمایت فرماندار، دهیاران به جایگاه واقعی خود دست یافته اند.

 

محمد صادقی اظهار داشت: در دو سال گذشته 180 پروژه در روستاهای بخش مرکزی با همکاری و تلاش دهیاران اجرا و به بهره برداری رسیده که برای اجرای این پروژه ها بیش از 55 میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

 

در ابتدای این نشست دهیاران حاضر در جلسه گزارشی از اقدامات و مشکلات حوزه کاری خود و بخش را ارائه دادند.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 124 ]
برچسب ها