اخبار

نشست فرماندار دیواندره با جمعی از اصناف و بازاریان با موضوع مشارکت حداکثری در انتخابات

نشست مهندس توان فرماندار دیواندره با جمعی از اصناف و بازاریان شهرستان ظهر امروز با حضور فرماندار دیواندره، رئیس اداره صنعتف معدن و تجارت، رئیس اتاق اصناف و جمعی از مسئولین بازاریان شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
نشست فرماندار دیواندره با جمعی از اصناف و بازاریان با موضوع مشارکت حداکثری در انتخابات

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ توان فرماندار دیواندره با بیان اینکه در جمهوری اسلامی به انتخابات اهمیت زیادی داده شده است، اظهار داشت: از بدو انقلاب تاکنون 36 انتخابات در کشور برگزار شده که بیانگر اهمیت نظام جمهوری اسلامی به مردم سالاری و تعیین سرنوشت مردم به دست خودشان است.

 

مهندس توان تصریح کرد: قانون مداری، اصل بیطرفی و امانتداری سرلوحه کار مجریان انتخابات شهرستان است و برای رعایت مر قانون نهایت تلاش و کوشش خود را می کنند.

 

وی به نقش بازاریان در شور و نشاط جامعه اشاره کرد و گفت: از اصناف و بازاریان انتظار می رود به ایجاد شور و نشاط اجتماعی برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی کمک کنند چرا که این قشر عزیز در تمام مراحل پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی همراه مردم بودند و تداوم این حضور پس از انقلاب نیز موجب موفقیت‌های بی‌شماری در کشور شده است.

 

فرماندار دیواندره در ادامه بیان کرد: در این برهه که با یک جنگ‌ اقتصادی مواجهیم و دشمنان با شیوه‌های مختلف و ایجاد فشار اقتصادی در تلاش برای ضربه زدن به مردم و کشور هستند، اصناف و بازاریان می توانند فضای امن و آرامی را فراهم کنند تا انتخابات امسال را با مشارکت حداکثری و به بهترین نحو ممکن برگزار وچشم طمع دشمنان را کور کنیم.

 

مهندس توان شرکت در انتخابات را احساس مسئولیت برای آینده برشمرد و بیان کرد: شرکت در انتخابات تضمین کننده اهداف نظام اسلامی در تمامی عرصه های داخلی و بین المللی است و همه ما وظیفه داریم برای مشارکت حداکثری مردم در انتخابات تلاش کنیم.

 

در ادامه افراد حاضر در این نشست مطالب و پیشنهاداتی را برای هر چه بهتر برگزار کردن انتخابات، بیان کردند.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 76 ]
برچسب ها