اخبار

ظهر امروز؛

نشست فرماندار دیواندره با اعضای شورای اسلامی بخش کرفتو و مرکزی برگزار شد

ظهر امروز جلسه هم اندیشی و نشست صمیمی مهندس توان فرماندار دیواندره و هاشمی نسب بخشدار کرفتو با جمعی از اعضای شورای اسلامی بخش های کرفتو و مرکزی در محل فرمانداری برگزار گردید.
نشست فرماندار دیواندره با اعضای شورای اسلامی بخش کرفتو و مرکزی برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ مهندس توان فرماندار شهرستان دیواندره گفت: مردم شایسته بهترین خدمت هستند همه ما باید خددمات نظام و دولت بویژه در روستاها باید برای مردم بیان شود.


جعفر توان به بیان برخی از اقدامات نظام و دولت در شهرستان پرداخت و اظهار داشت: بخش کرفتو از نظر شاخص های توسعه یکی از بخش های برخوردار استان کردستان است، در این بخش به جز روستاهای امین آباد و نوبهار آنهم بدلیل جمعیت پایین، کلیه روستاهای کرفتو از نعمت گاز طبیعی برخوردار شده اند.

 

وی از راه اندازی 20 سایت BTS برای توسعه زیرساخت های ارتباطی شهرستان خبرداد و افزود: از این تعداد 5 سایت شالیشل ، تازه آباد مران، بایزیدآباد، گلتپه علیا و خاکی بیگ از توابع بخش کرفتو تا ۲۲بهمن به بهره برداری می رسد .

 

فرمانداری شهرستان دیواندره تلاش، پیگیری و همدلی مردم و مسئولین را عامل اصلی توسعه همه جانبه بیان و تصریح کرد: طرح هادی روستاهای پرجمعیت و مشکل دار بازنگری خواهد شد.

 

مهندس توان در بخش دیگری از سخنان خود به انتخابات پیش رو اشاره کرد و افزود: دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی روستا و بخش باید شرایط را به گونه ای فراهم کنند که مردم مشارکت حداکثری در پای صندوق های رأی انتخابات داشته باشند.

 

جعفر توان بر آگاه سازی مردم از شرح وظایف نمایندگان تاکید کرد و گفت: انتخاب فرد اصلح با مشارکت حداکثری مردم در پای صندوق های اخذ رأی امکان پذیر است.

 

وی حضور در مراسم های ایام الله دهه فجر را وظیفه همه دانست و ابراز کرد: دهه مبارک فجر فرصت بی بدیل برای تشریح موفقیت ها و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

 

فرماندار دیواندره در ادامه امیدآفرینی و تلاش برای ایجاد امنیت روانی در بین مردم را یکی از اولویت های امروز برشمرد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 109 ]
برچسب ها