اخبار

نشست فرماندار دیواندره با اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی شهرستان:

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ نشست صمیمی فرماندار دیواندره با خبرنگاران و مدیران فعال فضای مجازی شهرستان شامگاه دیروز سه شنبه در محل فرمانداری برگزار شد.
نشست فرماندار دیواندره با اصحاب رسانه و فعالین فضای مجازی شهرستان:

فرماندار دیواندره در این نشست گفت: رسانه ها مهم ترین نقش را در انتقال و ارائه اخبار و اطلاعات دارند و باور دارم رسانه ها باید در مسائل اجتماعی، اقتصادی و دیگر موارد جامعه نقش روشنگری خود را ایفا نمایند.

جعفر توان به برخی رفتارهای غیراخلاقی در فضای مجازی شهرستان اشاره و اظهار داشت: فعالان فضای مجازی اخلاق مدار و دوستانه در کنار هم برای نشر اخبار و تبادل نظر تلاش کنند چرا که تخریب، اتهام و افترا شایسته و زیبنده مردم شهرستان نیست و سبب تشویش اذهان عمومی و آسیب به امنیت روانی جامعه بویژه جوانان خواهد شد .

مهندس توان به فعالیت های انجام شده در شهرستان پرداخت و افزود: اقدامات خوبی در 20 ماه گذشت در بخش های عمرانی، اقتصادی، فرهنگی و ورزشی در شهرستان انجام شده است.

وی اضافه کرد: جشنواره تئاتر طنز، کنگره محزونی، مسابقه کشوری آفرود، مسابقات کشتی عشایر و روستایی کشور، مسابقه مچ اندازی و مسابقات اسکیت از جمله برنامه های اجرایی فرهنگی و ورزشی شهرستان در این مدت بوده است.

فرماندار دیواندره با بیان اینکه اکثر پروژه های نیمه تمام شهرستان مربوط به سال 88 می باشد، گفت: در سال جاری اعتبار چهار پروژه مهم و اولویت دار شهرستان، تصفیه خانه آب، استخر سرپوشیده، هنرستان فنی و حرفه ای دخترانه و کانون شهید رشیدیان از محل اعتبارات شهرستان با همکاری سازمان مدیریت و برنامه ریزی تامین و به بهره برداری خواهد رسید.

جعفر توان ادامه داد: برای احداث سالن های ورزشی (زرینه، سالن ورزشهای زورخانه ای و پهلوانی، سالن تخصصی بدمینتون که اکثر اعضای تیم ملی این رشته اهل این شهرستان هستند و خرید یکدستگاه مینی بوس) بیش 20 میلیارد ریال از محل اعتبارات سال جاری شهرستان توسط فرمانداری اختصاص داده است.

وی استفاده از تمام ظرفیتهای شهرستان را خواستار شد و افزود: متاسفانه از ظرفیت های شهرستان بویژه در بخش گردشگری به خوبی استفاده نشده است، توجه به این موضوع می تواند بخش قابل توجی از مشکلات شهرستان بالاخص اشتغال جوانان را حل نماید.

مهندس توان بر بسترسازي فرهنگ استفاده مناسب از فضاي مجازي تاکيد و از فعالان این حوزه درخواست نمود؛ انتقادات سازنده و بدور از کینه و تنفر خود را در چارچوب قانون و با در نظر گرفتن ظرف و مظروف بیان نمایند و عملکرد مدیران نیز بر اساس امکانات و اختیارات آنان مورد نقد قرار گیرد.

وی خاطرنشان ساخت: اگر همه مسئولان و اقشار مختلف مردم به عنوان یک ید واحد برای حل مشکلات شهرستان تلاش کنیم قطعا می توانیم در برنامه ریزی ها و توسعه شهرستان موفقیت های بزرگی را رقم بزنیم.

فرماندار دیواندره در پایان پیگیری پروژه های نیمه تمام و مشکلات شهرستان را وظیفه خود دانست و تصریح کرد: در مدت زمان حضور در دیواندره تمام تلاش خود را برای پیشرفت و توسعه شهرستان بکار گرفته ام.

گفتنی است در ابتدای جلسه خبرنگاران و مدیران فعال فضای مجازی شهرستان به معرفی و بیان نظرات خود پیرامون مسائل و مشکلات شهرستان و فضای مجازی پرداختند .

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 708 ]
برچسب ها