اخبار

نشست روسای انجمن های فرهنگی و هنری شهرستان با فرماندار دیواندره

نشست روسای انجمن های فرهنگی و هنری شهرستان با فرماندار دیواندره

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ نشست صمیمی روسای انجمن های فرهنگی هنری شهرستان با مهندس توان فرماندار دیواندره در محل فرمانداری برگزار شد.

 

فرماندار شهرستان دیواندره در نشست با روسای انجمن های فرهنگی هنری گفت: شهرستان دیواندره با داشتن نیروهای علاقمند و پرتلاش در امر فرهنگ و هنر، قابلیت ها و ظرفیت های مناسبی را ایجاد کرده است.

 

جعفر توان با اشاره به جایگاه فرهنگ و هنر در جامعه، اظهار داشت: پتانسیل فرهنگی مناسب موجود، رشد و توسعه شهرستان را در بحث فرهنگ هنر به دنبال دارد و سبب ایجاد انگیزه در جامعه بویژه جوانان می گردد.

 

مهندس توان بر حمایت از فعالیت انجمن های فرهنگی و هنری شهرستان تاکید و تصریح کرد: با تمام وجود پیگیر مطالبات و رفع مشکلات اهالی فرهنگ و هنر شهرستان خواهم بود تا اقدامات و برنامه های فرهنگی به درستی هدایت و اجرایی شود.

 

وی بیان کرد: انجمن های فرهنگی و هنری باید مستقل باشند و خودکفایی و استقلال این انجمن ها باید از سوی هنرمندان دنبال شود.

 

مهندس توان ادامه داد: متولی برنامه های فرهنگی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی است و انجمن های مربوطه در اجرای برنامه های خود با این اداره ارتباط مستمر داشته باشند.

 

فرماندار دیواندره استعداد یابی و مدیریت استعداد ها را برای رسیدن به پیشرفت فرهنگی ضروری دانست و افزود: استعدادیابی و شناسایی افراد توانمند در حوزه‌های فرهنگی و هنری شهرستان در دستور کار انجمن ها قرار گیرد و برنامه های راهبردی برای حفظ، پرورش و استفاده بهینه از افراد مستعد تبیین شود.

 

وی در ادامه به پروژه ساختمان پلاتو اشاره و خاطرنشان کرد: ساختمان پلاتو دیواندره با پیگیری هایی صورت گرفته در دستور کار قرار گرفت و 4 میلیارد و پانصد میلیون ریال اعتبار از سوی این فرمانداری تخصیص داده شده است.

 

در این نشست ابتدا روسای انجمن های فرهنگی و هنری به بیان دیدگاه ها و مشکلات خود پرداختند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 330 ]
برچسب ها