اخبار

به منظور ارتباط مستقیم مردم و مسیولین و تسریع در پیگیری مشکلات و نیازمندی ها:

میز خدمت با حضور فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان دیواندره در روستای گادمه گتر برگزار شد

ظهر سه شنبه دهم دیماه مهندس توان فرماندار دیواندره به همراه بخشدار مرکزی و اعضای شورای اداری با حضور در روستای گادمه گتر از توابع بخش مرکزی و برپایی میز خدمت به طور مستقیم با مردم این روستا گفتگو و مشکلات و نیازمندی های آنان را بررسی کردند.
میز خدمت با حضور فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان دیواندره در روستای گادمه گتر برگزار شد
 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ توان فرماندار شهرستان دیواندره در جمع مردم دهستان قراطوره، گفت: در راستای تکریم ارباب رجوع و بررسی مسائل و مشکلات مردم و تسریع در انجام امور روستائیان، میز خدمت در روستاهای مختلف شهرستان برپا و مشکلات و نیازمندی ها به صورت میدانی بررسی خواهد شد.

 

جعفر توان ضمن تأکید بر حضور مسئولین در روستاها و خدمت به مردم شهرستان، اظهار داشت: رویکرد ما در شهرستان توجه به روستاها است، در سه سال گذشته با تلاش و پیگیری در تمامي حوزه‌هاي عمراني، کشاورزی و اشتغال از جمله گاز رسانی، راه‌ روستایی، آبرساني، طرح هادی، مجتمع های آبیاری، زیرساخت های مخابراتی و تسهیلات اشتغالزایی در بخش های صنعتی، کشاورزی، دامپروری و گردشگری اقدامات خوبی در شهرستان انجام گرفته است.

 

مهندس توان انتخابات را یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: انتخابات نشانه اقتدار و عزت انقلاب اسلامی و مردم محور اصلی برگزاری انتخابات سالم هستند.

 

وی توجه به قانون در برگزاری این انتخابات را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: یکی از مولفه های مهم انتخابات سالم ملاک قراردادن مر قانون است که همه مکلف به اجرای آن هستند.

 

فرماندار شهرستان دیواندره با بیان اینکه برگزاری انتخابات قانونمند، با شکوه و سالم، با مشارکت و همراهی عموم مردم امکان پذیر است گفت: دشمنان نظام با تبلیغات گسترده انتخابات پیش رو رو را نشانه گرفته اند اما ملت ایران در اسفند ماه امسال با حضور پرشور و حداکثری خود در پای صندو ق های رای بار دیگر اقتدار و عزت انقلاب اسلامی و نظام را در همه عرصه ها به نمایش می گذارند.

 

مهندس توان اظهار داشت: مشارکت حداکثری در انتخابات فرصتی مناسب برای انتخاب افراد توانمند توسط مردم است، مردم باید به دور از فضاسازی انتخاباتی فرد اصلح را در پای صندوق های رأی انتخاب کنند.

 

شایان ذکر است در این برنامه فرماندار و مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان به مسائل و مشکلات مطرح شده از سوی مردم پرداخته و اقدامات لازم در خصوص رسیدگی به مطالبات آنان را در دستور کار خود قرار دادند.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 146 ]
برچسب ها