اخبار

فرماندار دیواندره:

موضوع آموزش و پرورش اولویت شهرستان است

جعفر توان فرماندار دیواندره در چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان، موضوع آموزش و پرورش را از اولویت های مدیران شهرستان برشمرد و بر ساماندهی نیروی انسانی تاکید نمود.
موضوع آموزش و پرورش اولویت شهرستان است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ چهارمین جلسه شورای آموزش و پرورش بامحوریت پیگیری آخرین وضعیت پروژه های عمرانی، جذب دانش آموزان تارک تحصیل و اسکان دانش آموزان خوابگاهی مازاد بر ظرفیت این شهرستان در سال 97 ظهر امروز در سالن اجتماعات فرمانداری تشکیل شد.

فرماندار دیواندره در این جلسه تصریح کرد: آموزش و پرورش به عنوان یک نهاد اجتماعی که وظیفه تعلیم و تربیت افراد جامعه را برعهده دارد از سوی آحاد جامعه اعم از مردم، مسئولین و اندیشمندان مورد توجه و تاکید قرار گرفته است.

مهندس توان عنوان کرد: رشد و توسعه یک کشور به پرورش انسان های آگاه و برخوردار از مسئولیت بستگی دارد، بنابراین نقش آموزش و پرورش در ساختن انسان های آگاه و پویا بر هیچ صاحب نظری پوشیده نیست و همگی بر تاثیر بی بدیل آموزش و پرورش متفق القولند.

وی با تاکید بر اینکه در اول مهر هیچ کلاسی نباید بدون معلم باشد؛ اظهار داشت: خوشبختانه امروز در حوزه عمرانی و جذب خیرین بخصوص خیرین بومی اتفاق های بسیار خوبی رخ داده و فرهنگ بسیار ارزشمندی در خصوص توجه هرچه بیشتر به آموزش و پرورش در جامعه حاکم شده است.

رئیس شورای آموزش و پرورش دیواندره ادامه داد: می طلبد که در سایر حوزه ها بخصوص بخش نیروی انسانی تمهیداتی اندیشیده شود تا مهرماهی بدون دغدغه را برای اولیا و دانش آموزان رقم بزنیم.

وی در پایان سخنانش با اشاره به آخرین وضعیت پروژه های عمرانی، از تکمیل پروژه هایی همچون دبیرستان شبانه روزی شریف آباد، مدرسه 3کلاس روستای دره دزدان و کانون فرهنگ تربیتی شهید رشیدیان تا پایان سال جاری خبر داد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 506 ]
برچسب ها