پنج شنبه 23 مرداد سال 1399

اخبار

مهندس توان خبرداد:

مناقصه پروژه درمانگاه تامین اجتماعی دیواندره برگزار شد

فرماندار شهرستان دیواندره گفت: مناقصه پروژه درمانگاه تامین اجتماعی دیواندره برگزار و عملیات اجرایی آن قبل از شروع سال جدید آغاز خواهد شد.
مناقصه پروژه درمانگاه تامین اجتماعی دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جعفر توان اظهار داشت: پروژه احداث درمانگاه تامین اجتماعی دیواندره با اعتبار 10 میلیارد تومان دیروز به مناقصه رفت.

 

مهندس توان تصریح کرد: این پروژه در راستای ارتقای شاخص های سلامت و خدمت رسانی به جامعه هدف در بخش درمان، کلنگ زنی شده بود.

 

وی به مشخصات این پروژه اشاره و بیان کرد: در این مناقصه شرکت سیرانگاه از شرکت های باسابقه خوشنام و بومی استان برنده و پیمانکار مکلف به تجهیز کارگاه در هفته آینده شده است.

 

فرماندار دیواندره ادامه داد: اعتبار این پروژه یکصد میلیارد ریال و مدت اجرای قرارداد 18 ماه می باشد.

 

وی ابراز داشت: درمانگاه تامین اجتماعی یکی از مطالبات مردم شهرستان دیواندره بود که با پیگیری این فرمانداری و اعلان مدیریت درمان تامین اجتماعی استان کردستان روز گذشته مناقصه آن برگزار شد.

 

جعفر توان خاطرنشان کرد: تمام تلاش خود را برای تحقق مطالبات بحق مردم شهرستان در بخش های مختلف بکار خواهم گرفت و امید است با همکاری مدیریت درمان تامین اجتماعی این پروژه در مدت تعیین شده به بهره برداری برسد.

 

مهندس توان فرماندار دیواندره در پایان از تلاش مهندس مرادنیا استاندار محترم کردستان، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، رئیس محترم سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان کردستان، مدیریت محترم درمان تامین اجتماعی کردستان، شهردار محترم دیواندره و اعضای محترم شوراهای اسلامی دوره چهارم شهر دیواندره تقدیر و تشکر کرد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 379 ]
برچسب ها