چهار شنبه 12 آذر سال 1399

اخبار

باحضور فرماندار دیواندره:

مسابقات بدمینتون جوانان پسر در شهرستان دیواندره آغاز شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ مسابقات بدمینتون دومین دوره رنکینگ جوانان پسر کشور صبح امروز در سالن اندیشه دیواندره آغاز شد.
مسابقات بدمینتون جوانان پسر در شهرستان دیواندره آغاز شد

فرماندار شهرستان دیواندره در مراسم افتتاحییه این دوره از مسابقات، گفت: ورزش علاوه بر سلامت جسم، درسلامت اخلاقی و اجتماعی نیز موثر بوده و سلامتی، میوه ورزش است و نگاه به ورزش باید نگاه سازنده و اثرگذار باشد.

 

جعفر توان تصریح کرد: با وجود اینکه شهرستان از لحاظ زیرساخت های ورزشی وضعیت مطلوبی ندارد ولی قهرمانان زیادی در رشته های مختلف ورزشی به جامعه معرفی نموده است.

 

وی به اهداف فعالیتهای ورزشی اشاره نمود و افزود: ورزش علاوه بر بهداشت و تندرستی در پرورش و اخلاق روانی و اجتماعی نیز اثر گذار خواهد بود.

 

رئیس شورای ورزش شهرستان خاطرنشان ساخت: اعتبار احداث سالن تخصصی و خانه بدمینتون به نام مهران شهبازی از اعتبارات شهرستان تخصیص داده شده و در آینده نزدیک عملیات اجرایی آن با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان آغاز خواهد شد.

 

مهندس توان ضمن ابراز خرسندی از برگزاری این دوره از مسابقات در دیواندره، اظهار داشت: این شهرستان آمادگی برگزاری مسابقات سطح کشوری در دیگر رشته های ورزشی را دارد.

 

فرماندار دیواندره ضمن اعلام آمادگی برای برگزاری مسابقات کشوری، خواستار برنامه ریزی مسابقات دیگر رشته های ورزشی در شهرستان شد.

 

در ادامه این مراسم ضمن رژه تیم های شرکت کننده در این مسایقات از فریق عبدی مربی توانمند شهرستان و مهران شهبازی عضو تیم ملی بدمینتون کشور با اهدای لوح سپاس مورد تقدیر قرار گرفتند.

 

در این دوره از مسابقات   ۸۲ بازیکن در قمست یک نفره و ۳۴ تیم در بخش دونفره به نمایندگی از ۲۱ استان سراسر کشور با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

 

مسابقات بدمینتون دومین دوره رنکینگ جوانان پسر کشور از از امروز آغاز و تا 20 مهرماه ادامه دارد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 680 ]
برچسب ها