اخبار

باحضور فرماندار:

مراسم گرامیداشت هفته دولت و تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان دیواندره برگزار شد

مراسم گرامیداشت هفته دولت و تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرماندار دیواندره: مراسم گرامیداشت هفته دولت و تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان با حضور فرماندار، مسئولین و جمعی از کارکنان ادارات و نهادهای دولتی در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه فرماندار دیواندره ضمن تبریک هفته دولت، گفت: چهارم شهریور به منظور تقدیر و تجلیل از کارگزاران و کارمندان دولت به روز کارمند نامگذاری شده است.

جعفر توان تصریح کرد: تقوا، مردمداری، خدمت بی منت و تکریم ارباب رجوع از شاخصه های مهم یک کارمند نمونه است، کارمندان خدمتگزار مردم که بزرگترین سرمایه اجتماعی می باشند، هستند.

وی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر، اظهار داشت: شهیدان رجایی و باهنر از جنس مردم و خدمت صادقانه از ویژگیهای آنان بود که همه ما باید آن را سرلوحه کار خود قرار دهیم.

مهندس توان خدمت صادقانه را جزو وظایف مسئولان و کارمندان دانست و افزود: جایگاه کارمندی یک موهبت الهی است و مسئولیت در نظام اسلامی یک نعمت بزرگ به شمار می رود لذا وظیفه همه ما خدمت صادقانه به مردم همراه با داشتن وجدان کاری است.

نماینده عالی دولت در بخش دیگری از سخنان خود به مسائل و مشکلات کشور اشاره و بیان کرد: مردم باید هوشمندانه مسائل و مشکلات را رصد کنند اگر نقدی هم دارند منصفانه مطرح کنند و در قبال آن نیزحمایت حکیمانه هم از مسئولین داشته باشند. ما هم به عنوان مسئول وظیفه خدمت صادقانه و بدون ریا به مردم را داریم.

در پایان این مراسم از کارمندان نمونه ادارات شهرستان با اهدای لوح تقدیر و هدایا، تجلیل شد.

در ادامه این مراسم مسئولان و کارکنان ادارات شهرستان باحضور در گلزار شهدای دیواندره ضمن قرائت فاتحه، مزار  شهدای معظم را غبارروبی و گلباران نمودند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 523 ]
برچسب ها