اخبار

مراسم محفل انس با قرآن، یادواره 267 شهید شهرستان دیواندره و گرامیداشت چهلمين روز شهادت سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني

مراسم یادواره سرداران و 267 شهید شهرستان و گرامیداشت چهلمین روز شهادت سردار بزرگ و پرافتخار اسلام حاج قاسم سلیمانی و سایر شهدای مقاومت صبح امروز با حضور مسئولان و اقشار مختلف مردم در مسجد جامع دیواندره برگزار شد.
مراسم محفل انس با قرآن، یادواره 267 شهید شهرستان دیواندره و گرامیداشت چهلمين روز شهادت سپهبد شهيد حاج قاسم سليماني

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ در این مراسم مهندس توان فرماندار دیواندره با  تاکید بر  پاسداشت خون شهدای انقلاب گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی تربیت شده مکتب امام راحل و مقام معظم رهبری بود و اخلاص، اخلاق و شجاعت از ابعاد برجسته شخصیت ایشان بود.

 

جعفر توان خدا محور بودن، اخلاص و ایمان را از خصوصیات بارز سردار سلیمانی برشمرد و اظهار داشت: شهید حاج قاسم سلیمانی برای خدا ، مردم و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش می‌کرد.

 

وی با بیان اینکه سردار شهید سلیمانی به وحدت در جامعه توجه ویژه ای داشت، افزود: به معنای واقعی کلمه دنبال وحدت در جامعه و جهان اسلام بود و باور داشت که امروز مسلمانان و مردم ایران بیشتر از هر زمان دیگری به وحدت نیاز دارند.

 

فرماندار دیواندره اضافه کرد: سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی، ولایت پذیر و یک سرباز واقعی در خط مقام معظم رهبری بود که با شجاعت و بدون واهمه همیشه در خط مقدم جبه های حق علیه باطل حضور داشت.

 

مهندس توان در ادامه بیان کرد: همه ما باید شخصیت این شهید والا مقام را الگوی خود قرار داده و راه ایشان را ادامه دهیم.

 

جعفر توان به اهمیت راهپیمایی روز ۲۲ بهمن اشاره کرد و گفت: حضور حماسی و گسترده اقشار مختلف مردم فردا در راهپیمایی 22 بهمن عزت آفرین و توطئه‌های دشمنان را خنثی می‌کند.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 84 ]
برچسب ها