اخبار

با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان:

مراسم تکریم و معارفه فرماندار دیواندره برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه فرماندار شهرستان دیواندره با حضور معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان، ظهر دیروز در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
مراسم تکریم و معارفه فرماندار دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان در اولین جلسه شورای اداری شهرستان دیواندره گفت: کسانی نام آنها به نیکی می ماند که برای خدمت به مردم تلاش کرده اند، آقای توان در سه سال گذشته منشا خیر و برکات فراوانی در شهرستان بوده است.

حسین خوش اقبال اظهار داشت: همانگونه که شعار امسال به نام جهش تولید مزین شده است، مقام معظم رهبری در نامگذاری سال های گذشته بر تولید و اشتغال تاکید داشته اند، ایشان اهمیت و جایگاه اقتصاد در خانواده و جامعه را لمس کردند.

خوش اقبال تصریح کرد: ویروس کرونا هنوز تمام نشده است و تا زمانی که دارو و درمان آن پیدا شود باید مسائل بهداشتی را بیشتر رعایت کنیم. ما در شرایط تحریم و جنگ اقتصادی، وضعیت کرونا را در کشور را کنترل کردیم.

وی ادامه داد: با اتکای به نیروهای جوانان و نخبگان کشور روی پای خودمان ایستادیم و امروز در مقابله با کرونا پرستاران و پزشکان در کنار نیروهای مسلح تلاش و ایستادگی کرده اند، کرونا یک وحدت و همدلی را در جریانات سیاسی ایجاد کرد و همه جریان های سیاسی و سازمانهای مردم نهاد به میدان آمده اند.

حسن خوش اقبال بیان کرد: همراهی مردم در این روزهای سخت، وظیفه مسئولین را سنگین تر می کند در سال جدید وظیفه خود می دانیم با تلاش مضاعف در خدمت مردم باشیم.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کردستان ابراز داشت: دکتر ارشدی فرماندار جدید این شهرستان سوابق مدیریتی داشته است انشاالله با توجه به تخصص و رشته تحصیلی که دارد همان راه و اهداف گذشته را دنبال کند.

در ادامه فرماندار جدید شهرستان دیواندره گفت: شاخص توسعه انسانی مهم است که در مدیریت شهرستان به آن توجه شده است. همه باید با هم هماهنگ باشیم و بر اساس برنامه هایی که تدوین شده و خواهد شد حرکت کنیم.

جمال ارشدی اظهار داشت: هدف اصلی ما بحث توسعه شهرستان است باید با دیدگاه مثبت به تمام مسائل و کارها بنگریم. هر انسانی باید دو هدف رضای خدا و خدمت به مردم را سرلوحه خود قرار دهد.

وی افزود: یکی از ویژگی های مردم سالاری تغییر در ساختار قدرت است این جابجایی ها طبیعی و باعث می شود افراد دیگر هم در جامعه رشد کنند . امروز در دنیا مدیریت، مدیریت مشارکتی است مشارکتی که در جهت منافع عمومی با همکاری مجموعه شهرستان بتوانیم خدمات مناسبی به مردم شهرستان ارائه دهیم.

جعفر توان فرماندار اسبق شهرستان دیواندره از بهمن ماه سال 95 سکانداری فرمانداری را بر عهده داشت. وی نیز از همراهی مجموعه شهرستان و مردم قدردانی کرد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 148 ]
برچسب ها