اخبار

باحضور فرماندار دیواندره:

مراسم تجلیل از پدران آسمانی شهرستان دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ مراسم تجلیل از پدران آسمانی صبح امروز به مناسبت گرامیداشت روز شهدا و هفته بنیاد شهید باحضور فرماندار دیواندره، امام جمعه و جمعی از مسئولان شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
مراسم تجلیل از پدران آسمانی شهرستان دیواندره برگزار شد

فرماندار دیواندره در این مراسم گفت: با تمام وجود درک کرده ایم که امنیت و آرامش حاکم بر جامعه از جانفشانی شهدا است.

 

جعفر توان به صداقت و خلوص نیت شهدا اشاره و اظهار داشت: شهید در زمان حیات خود با تن و جسم خود از آبرو، عزت و کیان مملکت دفاع و بعد از شهادت نیز خون شهدا ضامن امنیت کشور و جامعه است.

 

مهندس توان تصریح کرد: نهال انقلاب اسلامی با رهبری امام خمینی(ره) و خون شهدا از سال 57 آبیاری و امروز به درخت تنومندی تبدیل شده است که جهان اسلام در سایه اقتدار ایران اسلامی احساس امنیت می کنند.

 

وی با بیان اینکه وظیفه همه ما گرامیداشت و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا و ایثارگران است، افزود: دیدار مسئولان با شهدا سبب انرژی مضاعف برای خدمت صادقانه و بیشتر به مردم می شود.

 

فرماندار دیواندره ابراز داشت: اشرافی گری و زرق و برق دنیایی در تفکر شهدا جایگاهی نداشت بلکه شهیدان با خدا معامله کردند و پدران این عزیزان در این معامله نقش مهمی داشته اند.

 

مهندس توان در ادامه اذعان کرد: مردم شهرستان دیواندره جزو شهرستان هایی است که شهیدپرور، قهرمان پرور و دلسوز نظام و انقلاب هستند و در تمامی صحنه ها حضور فعال و موثر داشته اند.

 

وی در پایان تاکید کرد: همه ما خود را مدیون شهدا میدانیم و این نه در شعار بلکه با تمام وجود باور داریم.

 

در پایان این مراسم با اهدای لوح سپاس از پدران معزز شهدا تجلیل به عمل آمد.


روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 300 ]
برچسب ها