شنبه 25 مرداد سال 1399

اخبار

باحضور فرماندار دیواندره برگزار شد:

مراسم بزرگداشت 27 شهید حادثه تروریستی خاش- زاهدان در دیواندره

مراسم گرامیداشت شهادت جمعی از نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مدافعان مرزهای امنیت کشور در حادثه تروریستی محور خاش- زاهدان با حضور فرماندار، امام جمعه و جمعی از مسئولین و اقشار مختلف مردم دیواندره در حسینیه انصارالرسول(ص) دیواندره برگزار شد.
مراسم بزرگداشت 27 شهید حادثه تروریستی خاش- زاهدان در دیواندره

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ مهندس توان فرماندار دیواندره ضمن تبریک و تسلیت شهادت جمعی از پاسداران انقلاب در حمله تروریستی زاهدان گفت: همه ما به شهدا، جانبازان و ایثارگران مدیون و بدهکار هستیم.

 

جعفر توان فداکاری و ازخود گذشتگی رزمندگان و مرزداران ایران اسلامی را برگرفته از آموزه های دینی و ارزشهای اسلامی برشمرد و تصریح کرد: پاسداران غیور انقلاب اسلامی برای دفاع از ارزش‌های انقلاب، نظام و صیانت از مردم جان‌ خود را فدا کردند.

 

مهندس توان اظهار داشت: شهدا در مسیر ایجاد امنیت و آرامش مردم از جان و مال خود گذشتند و با خون خود نهال انقلاب را به درخت تنومندی تبدیل کردند که امروز اقتدار و عظمت آن خار چشم دشمنان و امید مستضعفان جهان شده است.

 

وی با بیان اینکه شهدا متعلق به قشر، جناح و گروه خاصی نیستند بلکه شهدا متعلق به تک تک افراد جامعه هستند، افزود: باید با برگزاری برنامه های فرهنگی، فرهنگ ایثار و شهادت را در جامعه جاری و به نسل های آینده انتقال دهیم.

 

فرماندار دیواندره در ادامه ابراز داشت: در بیان بزرگی و منزلت شهدا نقطه انتهایی وجو ندارد چراکه عالی ترین مقام انسانی و کمال نهایی انسان است.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 379 ]
برچسب ها