اخبار

باحضور فرماندار دیواندره:

مدرسه 3 کلاسه روستای گاو آهنتو بخش سارال دیواندره افتتاح و به بهره برداری رسید

مدرسه 3 کلاسه روستای گاو آهنتو بخش سارال دیواندره افتتاح و به بهره برداری رسید

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ مدرسه 3 کلاسه روستای گاو آهنتو بخش سارال دیروز عصر طی مراسمی با حضور توان فرماندار دیواندره، خامنوی مدیرعامل جامعه نیکوکاری ابرار کشور، احمدی مدیرکل نوسازی مدارس استان، حسامی رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان و حسینی رئیس اتاق بازگانی استان کردستان و جمعی از مسئولین شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

 

مراسم فرماندار شهرستان دیواندره تعلیم و گفت: کار خیر فی نفسه بسیار ارزشمند و اگر این کار خیر در زمینه تعلیم و تربیت باشد اهمیت و ارزش آن دو چندان است.

 

جعفر توان تصریح کرد: تعلیم و تربیت زمینه ساز رشد و توسعه کشور است، دانش آموزان هستند که باید فردای ایران اسلامی را بسازند و ادامه دهنده ارزشهای انقلاب و نظام اسلامی باشند.

 

مهندس توان در ادامه عنوان کرد: آثار تعلیم و تربیت همواره ماندگار است و اهمیت این موضوع بارها در قرآن کریم، احادیث و روایت های بزرگان دین مورد تاکید قرار گرفته است.

 

وی اظهار داشت: خیرین نیک اندیشی عامل پیشرفت و ترقی جامعه هستند و وجود آنان به عنوان یار و حامی دولت و ملت هستند.

 

مدرسه 3 کلاسه روستای گاوآهنتو با دو میلیاردو 500 میلیون ریال هزینه احداث که یک میلیاردو 400 میلیون ریال آن توسط جامعه نیکوکاری ابرار و مابقی از اعتبارات دولتی تامین شده است.

جامعه نیکوکاری ابرار وابسته به اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی کشور است.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 600 ]
برچسب ها