شنبه 25 مرداد سال 1399

اخبار

محدوده خدماتی دهیار روستا است/ دهیار باید بر کلیه کارهای روستا نظارت داشته باشد

توان فرماندار دیواندره در نشست با دهیاران بخش کرفتو، گفت: محدوده خدماتی دهیار در روستا است، دهیار باید بر کلیه کارهای روستا نظارت داشته باشد.
محدوده خدماتی دهیار روستا است/ دهیار باید بر کلیه کارهای روستا نظارت داشته باشد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ فرماندار دیواندره در نشست با دهیاران بخش کرفتو اظهار داشت: دهیاران باید امورات روستا را پیگیری و در روستا با دستگاه های اجرایی همکاری داشته باشند.

 

جعفر توان با تاکید بر رعایت نظم و انضباط کاری دهیاران، تصریح کرد: با احساس مسئولیت بیشتر در راستای خدمت به مردم برای اقدامات سال جاری برنامه ریزی داشته باشد.

 

مهندس توان ضمن تاکید بر پیگیری مشکلات روستاها توسط دهیاران، تصریح کرد: مطالبات مردم با رعایت سلسله مراتب از طریق شوراهای اسلامی و دهیاران، بخشداری و ادارات مرتبط پیگیری شود.

 

وی ابراز داشت: فرمانداری به عنوان یک دستگاه نظارتی پیگیر درخواست های مردم است و برای رفع مشکلات مردم تمام تلاش خود را بکار خواهیم گرفت.

 

فرماندار دیواندره از تکمیل مدارس شهرستان در سال جاری خبر داد و گفت: با برنامه ریزی هایی که انجام شده، تمامی مدارس شهرستان در سال جاری تکمیل خواهد شد.

 

مهندس توان با بیان اینکه بخش کرفتو از بیشترین خدمات نظام نسبت به سایر بخش های شهرستان برخوردار است، افزود: چهار روستای باقیمانده بخش کرفتو در سال جاری از نعمت گاز بهره مند و تمامی روستاهای این بخش از گاز طبیعی بهرمند خواهند شد. بخش کرفتو در بسیاری از شاخص ها در وضعیت خوبی برخوردار است.

 

وی بر لایروبی رودخانه ها در سال جاری تاکید و ادامه داد: دهیاران در شناسایی نقاط حادثه ساز و سیل خیز با دستگاه های مربوطه همکاری کنند.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 369 ]
برچسب ها