اخبار

فرماندار شهرستان دیواندره:

مبادی ورودی شهر دیواندره کنترل می شود

مهندس توان فرماندار شهرستان دیواندره در جلسه کارگروه مقابله با کرونا،گفت: به منظور پیشگیری و جلوگیری از افزایش تعداد مبتلایان به کرونا در شهرستان از امروز پنج شنبه 22 اسفند مبادی ورودی شهر دیواندره کنترل شود.
مبادی ورودی شهر دیواندره کنترل می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ جعفر توان اظهار داشت: گشت مشترکی با مدیریت شبکه بهداشت و درمان و همکاری جمعیت هلال احمر، راهداری و حمل و نقل جاده ای و نیروی انتظامی از امروز در مبادی ورودی شهر مستقر و نسبت به کنترل افراد و هدایت خودروهای عبوری به خیابان ساحلی اقدام می کنند.

 

وی تصریح کرد: اطلاع رسانی عمومی برای رعایت نکات بهداشتی باید بیشتر در محلات صورت گیرد و به گونه ای باشد تا ضمن رعایت مسائل بهداشتی، از التهاب عمومی کاسته و فضای آرامش و امنیت روانی تقویت شود.

 

فرماندار دیواندره همراهی مردم در کنترل و مقابله با ویروس کرونا را مهم توصیف کرد و افزود: از مردم درخواست می شود در پنج‌شنبه پایانی امسال جهت حفظ سلامت و بهداشت عمومی، برای زیارت قبور اموات به آرامستان بهشت محمدی مراجعه نکنند

 

مهندس توان بیان کرد: در برنامه های اجرایی شهرستان، تابع تصمیمات و مصوبات ستاد مقابله با کرونای استان و کشور هستیم.

 

جعفر توان از همکاری و همدلی ادارات، نهادها و اقشار مختلف مردم در ضدعفونی و گندزدایی معابر سطح شهر و روستاهای شهرستان تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده توسط خیرین در اختیار راهداری و حمل و نقل جاده ای و مقادیر دیگر نیز از طریق جمعیت هلال احمر تهیه شده که با مدیریت شبکه بهداشت و درمان برای گندزدایی معابر و اماکن عمومی استفاده خواهد شد.

 

وی در ادامه بر رعایت اصول بهداشتی توسط اصناف بویژه دفترخانه های ثبت اسناد و املاک، آرایشگاه های مردانه و زنانه، بنگاه های معاملاتی و ... خواست تا با رعایت توصیه های بهداشتی در مقابله و کنترل این بیماری تلاش کنند.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 90 ]
برچسب ها