اخبار

فرماندار دیواندره تاکید کرد:

لزوم افزایش نظارت و بازرسی ها در کنترل و تنظیم قیمت کالاها در بازار

توان فرماندار دیواندره در جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان بر افزایش نظارت و بازرسی ها برای کنترل و تنظیم قیمت کالاها در بازار تاکید کرد.
لزوم افزایش نظارت و بازرسی ها در کنترل و تنظیم قیمت کالاها در بازار

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جعفر توان به نظارت جدی بر واحدهای صنفی در راستای کنترل و تنظیم بازار برای جلوگیری از تخلفات اشاره و اظهار داشت: اتاق اصناف در اعمال نظارت های بیشتر و بازرسی ها از واحدهای صنفی جدی تر باشد.

 

مهندس توان با بیان اینکه اتاق اصناف باید وظایف خود را در چارچوب قوانین و مقررات به بهترین صورت انجام دهد، تصریح کرد: تنظیم بازار همکاری و هم افزایی همه دستگاه ها ، نهادها و اتحادیه های صنفی مرتبط را می طلبد.

 

وی خواستار جلوگیری از افزايش غيرمنطقي قیمت كالاها در شهرستان شد و افزود: اداره صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف با تشدید نظارت ها، بصورت مداوم گروه هاي كالايي پر مصرف را رصد و پايش کنند تا شاهد افزایش غیر منطقی کالاها در شهرستان نباشیم.

 

فرماندار دیواندره با اشاره به اهمیت نقش بازار در تامین نیازهای اساسی مردم، گفت: برخورد با متخلفان باید ملموس و بازدارنده باشد.

 

مهندس توان در ادامه کیفیت بخشی عرضه و تقاضا را مهمترین هدف ستاد تنظیم بازار عنوان کرد و افزود: باید با کنترل روزانه بازرسان، کمک ادارات عضو ستاد و مشارکت و همکاری مردم اقدامات عملی در این زمسنه انجام شود.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 272 ]
برچسب ها