اخبار

صحت و سلامت اخبار و امانتداری رسالت مهم خبرنگاران است

فرماندار شهرستان دیواندره در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار گفت: اطلاع رسانی درست با رعایت اصل بی طرفی و امانتداری مهم ترین رسالت خبرنگاران است

فرماندار شهرستان دیواندره در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار گفت: اطلاع رسانی درست با رعایت اصل بی طرفی و امانتداری مهم ترین رسالت خبرنگاران است

جعفر توان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خبرنگار بویژه شهید صارمی گفت: شهید محمود صارمی شهید عرصه قلم و اندیشه تا آخرین لحظه برای آگاهی بخشی و اطلاع رسانی درست اخبار صحیح تلاش کرد.

مهندس توان با تبریک روز خبرنگار تصریح کرد: خبرنگاران وظیفه مهمی را برعهده دارند و بواسطه اهمیت و جایگاه کارشان تمامی مشکلات را پشت سر گذاشته و به رسالت خود ادامه می دهند.

وی اظهار داشت: سرعت، دقت و صحت در انتشار اخبار از ویژگی یک خبرنگار حرفه ای است که با نقدهای سازنده و پیشنهادات خود می توانند یاری گر مسئولان در خدمت رسانی بهتر به امورات مردم شهرستان باشند.

فرماندار شهرستان دیواندره بر رعایت اصل بی طرفی در اطلاع رسانی تاکید کرد و افزود: وظیفه همه ما خدمت به مردم و تسهیل امورات آنان است و خروجی تمام کارهای ما نیز باید در خدمات رسانی مطلوب و حداکثری به مردم شهرستان خلاصه می شود.

جعفر توان در ادامه ابراز داشت: خبرنگاران با انعکاس رخدادهایی که قابلیت خبر شدن و اطلاع رسانی به جامعه را دارد با رعایت اصل بی طرفی، صحت اخبار و نقدهای سازنده می توانند به رشد و پیشرفت جامعه کمک کنند.

مهندس توان در بخش دیگری از سخنان خود به گزارشی از اقدامات دولت تدبیر و امید در 5 ماه گذشته اشاره کرد و افزود: بهره مندی 42 روستای شهرستان از آب شرب سالم با احداث خط انتقال آب از پایاب سد سیازاخ، شروع عملیات اجرایی روستای جدید گله سور، رایزنی با سرمایه گذار بخش خصوصی و واگذاری زمین و مجوزات لازم برای احداث بزرگترین گلخانه استان، اتمام 4.2 کیلومتر بزرگراه حدفاصل زرینه تا فتاح آباد بخشی از اقدامات این فرمانداری با همکاری ادارات مرتبط در شهرستان دیواندره است.

فرماندار شهرستان دیواندره خاطرنشان ساخت: برنامه ریزی لازم برای آسفالت 40 کیلومتر راه روستایی و احداث راهدارخانه بخش سارال در روستای تازه آباد قاضی علی در سال جاری انجام شده است.

در این مراسم دفتر بسیج رسانه شهرستان با حضور عبدی فر رئیس سازمان بسیج رسانه استان افتتاح و زانکو یاری به عنوان مسئول بسیج رسانه شهرستان معرفی شد.

در پایان لوح هایی به رسم یادبود به خبرنگاران شهرستان اهداء گردید.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

روز خبرنگار

بازدید [ 670 ]
برچسب ها