اخبار

صبح امروز به مناسبت 27 خرداد:

فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت روز جهاد کشاورزی پیامی صادر کرد

همزمان با سالروز تشکیل جهاد سازندگی،"جعفر توان"فرماندار شهرستان دیواندره با صدور پیامی،" فرا رسیدن سالروز فرمان تاریخی حضرت امام(ره) مبنی بر تشکیل جهاد کشاورزی را تبریک گفت.
فرماندار شهرستان دیواندره به مناسبت روز جهاد کشاورزی پیامی صادر کرد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره،در پیام "مهندس توان" آمده است :

 

کشاورزی به عنوان بستر امنیت و سلامت غذایی کشور و یکى از عناصر مهم در پیدایش تمدن هاى بزرگ،به شمار می آید.امروزه بخش کشاورزی و دامپروری به عنوان یکی از بخش های بنیادین نظام اقتصادی کشور با بهره گیری از تمامی ابزارها، نیروهای متخصص و کارآمدترین تکنیک ها برای دستیابی به اهداف عالی خود که همان استقلال، امنیت غذایی و توسعه همه جانبه است تلاش می کند.

 

پرداختن به امر کشاورزی، ایجاد انگیزه و حمایت از کشاورزان در شهرستان دیواندره که دارای نیروی کار جوان و مستعد و ویژگی‌ها و خصوصیات طبیعی و همچنین شرایط اقلیمی مناسب و متنوع برای کشاورزی است؛ می‌تواند در توسعه و آبادانی آن نتیجه‌بخش باشد.

 

به لطف پروردگار در سال گذشته در راستای منویات مقام معظم رهبری و سیاست های دولت تدبیر و امید جذب و پرداخت تسهیلات اشتغال فراگیر و پایدار روستایی در بخش کشاورزی بی سابقه بود و این مهم جز با تلاش، همکاری و هم افزایی دستگاه های اجرایی و بانک های شهرستان و مجموعه جهاد کشاورزی حاصل نمی شد. امید است با تلاش جهادگرانه همه شما کشاورزان عزیز و مجموعه جهادکشاورزی شاهد پایداری تولید و توسعه بیش از پیش در بخش کشاورزی و خودکفایی کشور باشیم.

 

اینجانب فرارسیدن هفته جهاد کشاورزی را به تمامی جهادگران عرصه کشاورزی و تولید شهرستان دیواندره تبریک عرض می نمایم، امید است با تأسی از آرمان های بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و رهنمودهای حکیمانه مقام معظم رهبری(مدظله العالی) مبنی بر توسعه فرهنگ و روحیه جهادی در جامعه در جهت حفظ ارزش ها و خدمت رسانی به مردم و همچنین افزایش تولید تا رسیدن به مرحله خودکفایی در تمامی محصولات کشاورزی، بیش از پیش، کوشا و موفق باشید.

 

جعفر توان

فرماندار شهرستان دیواندره

بازدید [ 287 ]
برچسب ها