اخبار

فرماندار شهرستان دیواندره: انتخابات مظهر اراده ملت و اقتدار و عزت کشور است

توان فرماندار دیواندره انتخابات را اراده ملت و اقتدار کشور عنوان کرد و گفت: هر چه مشارکت در انتخابات بیشتر باشد استحکام نظام در مقابل دشمنان بیشتر و مواضع محکم تر خواهد بود.
فرماندار شهرستان دیواندره: انتخابات مظهر اراده ملت و اقتدار و عزت کشور است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ جعفر توان صبح امروز در نشست با فعالان اجتماعی شهرستان با موضوع مشارکت حداکثری مردم در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: مجریان انتخابات امین مردم،  نظام و داوطلبان هستند.

 

مهندس توان به مشارکت پرشور مردم در انتخابات گذشته اشاره و تصریح کرد: مردم ایران در طول ۴۱ سال از عمر با برکت انقلاب اسلامی با حضور خود در همه عرصه ها بویژه انتخابات ریاست جمهوری، مجلس شورای اسلامی، مجلس خبرگان رهبری و شوراهای اسلامی شهر و روستا سدی محکم در برابر توطئه دشمنان ایجاد کرده‌اند.

 

وی به نقش و اهمیت حضور فعالان اجتماعی در مجالس و گردهمایی‌های انتخاباتی اشاره کرد و یادآور شد: شما باید مردم را به شناخت واقعی در مورد افراد اصلح و اهمیت مشارکت در انتخابات تشویق کنید تا افراد شایسته،  انقلابی و شجاع در دافع از حقوق موکلان روانه مجلس شوند.

 

وی با تاکید بر اینکه مجموعه اداری با استفاده از امکانات دولتی حق تبلیغ له یا علیه هیچ کاندیدایی را ندارند و درصورت مشاهده شود با فرد متخلف برخورد خواهد شد، افزود: مردم با راهنمایی شما فعالین اجتماعی نماینده ایی را باید انتخاب کنند که درد جامعه را بشناسد و بتواند برای درمان آن در مجلس راهکار ارائه دهد.

 

رئیس ستاد انتخابات حوزه فرعی دیواندره با اشاره به اینکه در نظام اسلامی ایران انتخابات یکی از شاخص های مهم مردم سالاری دینی است، خاطرنشان کرد: تلاش خواهیم کرد انتخابات را در نهایت امنیت، سلامت و رعایت اصل بی طرفی با مشارکت بالا در این شهرستان برگزار کنیم.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 79 ]
برچسب ها