اخبار

فرماندار سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه دیواندره

نماینده عالی دولت در شهرستان، ظهر امروز پیش از خطبه های جمعه دیواندره، در جمع نمازگزاران این شهر سخنرانی کرد.
فرماندار سخنران پیش از خطبه های نماز جمعه دیواندره

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ توان فرماندار دیواندره در آغاز سخنان خود، ضمن گرامیداشت روز پاسدار، روز جانباز و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج)، نیمه شعبان و جشن برات را تبریک گفت.

 

جعفر توان به اهمیت امنیت و آرامش امروز کشور اشاره و اظهار داشت: امنیت کنونی ایران اسلامی مرهون تلاش و خدمات صادقانه این عزیزان است که مسیر رشد و بالندگی جامعه در سایه امنیت شکوفا می‌شود.

 

مهندس توان تصریح کرد: اهداف اصلی سربازان گمنام حفظ آرمان ها و ارزشهای انقلاب اسلامی و ایجاد وحدت در بین مسلمانان است و راهبرد آنان جذب حداکثری می باشد.

 

وی به بیان اقدامات انجام شده دولت در شهرستان دیواندره پرداخت و افزود: یکی از اقدامات دولت در شهرستان اتمام پروژه های نیمه تمام و فعال کردن پروژه های راکد بود که تکمیل و راه اندازی مجتمع اوباتو، سرعت بخشیدن به گازرسانی روستاهای شهرستان، تکمیل استخر سرپوشیده و شروع عملیات اجرایی پروژه درمانگاه تامین اجتماعی و تبدیل روستای هزارکانیان به شهر از مهم ترین آنها است.

 

فرماندار دیواندره مهم ترین دستاورد سفر رئیس جمهور به استان کردستان را مربوط به این شهرستان عنوان کرد و گفت: در سفر رئیس جمهور به استان کردستان ردیف بودجه برای تکمیل ساختمان سد سیازاخ و شبکه پایاب آن در نظر گرفته خواهد شد که می تواند مهم ترین عامل توسعه اقتصادی برای شهرستان و منطقه باشد.

 

وی دغدغه اصلی مردم و مسئولان را اشتغال دانست و خاطرنشان کرد: شهرستان دیواندره در سال گذشته با جذب 90 میلیارد تومان تسهیلات اشتغالزایی از محل اعتبارات ملی، اشتغال پایدار روستایی، اشتغال فراگیر، دفتر امور روستایی و مشاغل خانگی و کسب و کار رتبه اول استان کردستان را کسب کرد.

 

مهندس توان در ادامه خواستار حفظ حرمت و ارتقای جایگاه مردم در مراجعات اداری و افزایش رضایتمندی آنان شد.

 

فرماندار دیواندره در پایان از استاندار محترم کردستان، معاونین محترم استاندار، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی، امام جمعه، اعضای شورای تامین و شورای اداری شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 526 ]
برچسب ها