اخبار

فرماندار دیواندره: ورودی و خروجی شهرهای شهرستان درختکاری می شود

توان فرماندار شهرستان دیواندره در جلسه هماهنگی ایجاد فضای سبز و درختکاری ورودی و خروجی شهرها که با حضور بخشدار مرکزی، شهرداران و مسئولین اداران مرتبط برگزار شد، گفت: ورودی و خروجی شهرهای دیواندره، زرینه و هزارکانیان نهالکاری می شود.
فرماندار دیواندره: ورودی و خروجی شهرهای شهرستان درختکاری می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جعفر توان اظهار داشت: پیرو تاکید استاندار کردستان بر نهال کاری ورودی و و خروجی همه شهرهای استان، این طرح در شهرستان دیواندره نیز اجرا خواهد شد.

 

وی تصریح کرد: هزینه اجرا، آبیاری و نگهداری نهال ها از محل اعتبارات سال جاری شهرستان تامین و از بضاعت و ظرفیت موجود در دستگاه های اجرایی نیز استفاده خواهیم کرد.

 

فرماندار شهرستان دیواندره بیان کرد: نهال های این طرح از طریق منابع طبیعی و آبخیزداری به صورت رایگان در اختیار شهرداریها قرار می گیرد و در یک بازه زمانی تعیین شده غرس می شود.

 

مهندس توان بر حفظ و حراست از منابع طبیعی تاکید کرد و افزود: حفظ و نگهداری درختان و منابع طبیعی وظیفه همه ما است و این مهم باید در جامعه ترویج شود.

 

وی هدف اصلی از اجرای این طرح را ایجاد منظره زیبا در ورودی و خروجی شهرهای شهرستان و ترویج فرهنگ درختکاری و حفظ محیط زیست عنوان کرد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 81 ]
برچسب ها