شنبه 25 مرداد سال 1399

اخبار

118 روستای شهرستان از گاز طبیعی بهره مند هستند

فرماندار دیواندره در آیین افتتاحیه سی و دو پروژه بخش مرکزی گفت: ۱۱۸ روستای شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند

فرماندار دیواندره در آیین افتتاحیه سی و دو پروژه بخش مرکزی گفت:  ۱۱۸ روستای شهرستان از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند

جعفر توان تصریح کرد شهرستان دیواندره دارای ۱۷۳ روستا است که ۱۶۳ روستای آن قابلیت گازرسانی دارد که از این تعداد ۱۱۸ روستا گازرسانی شده و 9 روستای دیگر در حال اجراست.

مهندس توان اظهار داشت: در سال جاری ۲۷۰ میلیارد ریال از اعتبارات ملی برای تکمیل پایاب سد سیازاخ تخصیص داده شده است.

وی اضافه کرد مجموعه اعتبارات (تملک دارایی - ماده 180) شهرستان ۵۰۰ میلیارد ریال است که با برنامه ریزی های  که صورت گرفته بیش از ۸۵ درصد آن برای توسعه روستاها اختصاص داده شده است.

فرماندار شهرستان دیواندره بر مشارکت مردم در اجرای پروژه ها تاکید نمودن و از مردم خواست:  در اجرای پروژه های عمرانی در روستاها از منابع و امکانات در اختیار استفاده نمایند و برای عملی کردن این برنامه ها مشارکت مردم ضروری است و مردم باید با ادارات نهایت همکاری را بنمایند.

جعفر توان افزود با عنایت نظام و دولت تدبیر و امید خدمات خوبی در روستاها انجام شده است و همه ما مسئولین هم موظف هستیم که در خدمت رسانی به مردم تلاش نمایم و انتظار داریم که مردم در روستاها ماندگار و از مهاجرت به شهرها پرهیز نمایند.

مهندس توان بر ارتباط نزدیک مردم با بخشداران تأکید کرد و افزود مردم روستاها بالاخص شورای روستاها با مطالبات و مشکلات روستا را به صورت قانونی و مشروع از مسئولین پیگیر نمایند.

وی در ادامه تصریح کرد:  مردم روستاها می توانند در بحث نیروی انسانی و امکانات در اختیار مسئولین را در اجرای پروژه های عمرانی کمک و همراهی کنند تا از امکانات و خدمات ارائه شده به درستی استفاده شود.

مهندس توان فرماندار دیواندره در پایان خواستار گازرسانی به ۳٦ روستای باقیمانده شهرستان شد.

گفتنی است در این مراسم آقایان مهندس خلیلی و مهندس صادقی معاون مهندسی و مدیر طرح و برنامه شرکت گاز استان کردستان نیز حضور داشتند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 829 ]
برچسب ها