اخبار

در راستای مشارکت حداکثری در انتخابات:

فرماندار دیواندره با مسئولان هیئت های ورزشی شهرستان نشست هم اندیشی برگزار کرد

نشست هم اندیشی فرماندار دیواندره با هیئت های ورزشی شهرستان ظهر امروز در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.
فرماندار دیواندره با مسئولان هیئت های ورزشی شهرستان نشست هم اندیشی برگزار کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ توان فرماندار دیواندره با اشاره به جایگاه و اهمیت انتخابات در جامعه، گفت: انتخابات نماد مردم سالاری و پایبندی به دیدگاه های اکثریت مردم و لازمه حاکمیت مردم در تعیین سرنوشت خویش است.

 

جعفر توان تصریح کرد: انتخابات در ایران یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی به شمار می رود و در سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی در چهل و یک سال گذشته ۳۶ انتخابات برگزار شده که نشان از اهتمام انقلاب و نظام اسلامی برای احترام به رأی مردم دارد.

 

مهندس توان با بیان اینکه همه باید به افزایش مشارکت و حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی کمک کنند، تصریح کرد: ورزشکاران و هیات های ورزشی می توانند با ایجاد شور و نشاط در جامعه مردم را به حضور پرشور در انتخابات ترغیب کنند.

 

رئیس ستاد انتخابات شهرستان دیواندره مشارکت بالای مردم شهرستان در انتخابات گذشته را قابل تقدیر دانست و افزود: مردم مومن و غیور شهرستان در هر شرايطي در برابر توطئه هاي دشمنان ايستادگي کرده اند امیدواریم در انتخابات مجلس یازدهم نیز با احساس تكليف در پاي صندوقهاي راي حضور پر شور داشته باشند.

 

وی در پایان خاطر نشان کرد: اعضای ستاد انتخابات شهرستان قانونمندی، امانتداری و رعایت اصل بی طرفی را در برگزاری انتخابات به عنوان یک اصل سرلوحه کار خود قرار داده اند و در تعیین اعضای شعب نیز نهایت دقت صورت گرفته است.

 

همچنین روسای هیات های ورزشی ضمن تاکید بر حضور حداکثری در انتخابات، به بیان نظرات و دیدگاههای خود جهت بهتر برگزار شدن انتخابات و رشد و توسعه همه جانبه ورزش در شهرستان دیواندره پرداختند.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 76 ]
برچسب ها