پنج شنبه 23 مرداد سال 1399

اخبار

در هفته مهارت؛

فرماندار دیواندره از مرکز فنی وحرفه ای شهرستان بازدید کرد

به مناسبت هفته ملی مهارت، فرماندار شهرستان دیواندره به همراه سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی فرمانداری از کارگاه های آموزشی مرکز فنی وحرفه ای بازدید به عمل آورد.
فرماندار دیواندره از مرکز فنی وحرفه ای شهرستان بازدید کرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جمال ارشدی در حاشیه این بازدید ضمن تبریک هفته ملی مهارت، اظهار داشت: اجرای دوره های کاربردی و تخصصی آموزشی با کیفیت و اثر بخشی بالا بسترساز زمینه اشتغال خواهد بود.

 

ارشدی بر ترویج و اشاعه فرهنگ مهارت آموزی تاکید کرد و گفت: ایده پردازی و بروزرسانی آموزش های فنی و حرفه ای مطابق با متدهای به روز و جدید موجب افزایش رغبت جوانان به سمت دوره‌های آموزشی مختلف می‌شود.

 

وی بر استفاده تمام دستگاه ها از امکانات و پتانسیل مرکز آموزش فنی و حرفه ای تاکید و از تلاش های کارکنان این مرکز تقدیر کرد.

 

رسولی رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای دیواندره  ضمن تقدیر از حضور فرماندار در مرکز و حمایت فرمانداری در تجهیز کارگاه های آموزشی، عنوان کرد: این مرکز با توجه به توانمندی ها، امکانات و ظرفیت های قابل توجه آماده برگزاری دوره های آموزش مهارتی، کاربردی و کوتاه مدت متناسب با بازار و توانایی افراد به منظور اشتغال و تربیت نیروی انسانی ماهر و کار آمد می باشد.

 

در مرکز فنی و حرفه ای دیواندره پنج کارگاه مکانیک خودرو، برق خودرو، برق ساختمانی و صنعتی، لوله کشی و جوشکاری ویژه برادران و یک کارگاه خیاطی و طراحی لباس ویژه خواهران فعال است.

 

31 تیر لغایت 6 مرداد ماه در تقویم رسمی کشور به عنوان هفته ملی مهارت نامگذاری شده است.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 80 ]
برچسب ها