اخبار

فرماندار شهرستان دیواندره:

عزت و افتخارات شهدا را باید نصب العین خود قرار دهیم

عزت و افتخارات شهدا را باید نصب العین خود قرار دهیم

جعفر توان در مراسم یادواره 13 ستاره آسمانی گردان محمد رسول الله(ص) دیواندره گفت: نام، یاد، عزت و افتخارات شهدا را باید نصب العین خود قرار دهیم.

مهندس توان تصریح کرد: باید یاد و خاطره شهیدان را زنده و گرامی نگه بداریم و مرور کنیم که ما مدیون کسانی هستیم که برای اقتدار و سربلندی ما از خود گذشتگی و ایثار کردند.

وی تصریح کرد: شهیدان راهبر و هادی انقلاب هستند و تکریم و تشکر از خانواده های شهدا و سرکشی و دیدار مداوم و مستمر آنان وظیفه ذاتی همه ماست.

فرماندار دیواندره بر انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به نسلهای آینده تاکید کرد و افزود: برگزاری این یادواره ها، یاد ونام شهدا را همواره در جامعه زنده می کند و کمترین کاری است که می توانیم انجام دهیم.

وی ادامه داد: در بحث ترویج فرهنگ ایثار و شهادت باید بیشتر تلاش کنیم و آنچه وظیفه ذاتی و دینی ما است به درستی انجام دهیم چرا که مهمترین ابزار مقابله با دشمنان نهادینه کردن فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه است.

مهندس توان بیان کرد: 258 شهید، 458 جانباز و 43 آزاده سرافراز مهم ترین پتانسیل شهرستان دیواندره است که تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده است.

این مراسم باحضور فرماندار دیواندره، مدیرکل بنیاد حفظ و نشر ارزشهای دفاع مقدس استان، مسئولان و خانواده های معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران شهرستان در سالن آمفی ائاتر مجتمع فرهنگی، هنری این شهر برگزار شد.

13 ستاره آسمانی گردان محمد رسول الله(ص) شهرستان دیواندره در تاریخ 11/4/1367 در منطقه تنگی سر کامیاران به شهادت رسیدند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 616 ]
برچسب ها