اخبار

عامل اصلی ایجاد و بقای انقلاب حضور مردم است

حجت الاسلام جعفری نژاد مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان گفت: رمز و راز و عامل اصلی ایجاد انقلاب و بقای انقلاب حضور مردم است.
عامل اصلی ایجاد و بقای انقلاب حضور مردم است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان در جمع راهپیمایان 22 بهمن شهرستان دیواندره اظهار داشت: مردم هر جا پای آرمانهای نظام و خون شهدا و تحت فرامین امام جامعه اسلامی بودند نظام با سرعت بیشتر به مسیر خود ادامه داده و خواهد داد.

 

حجت الاسلام علی جعفری نژاد تصریح کرد: چهل و یک سال پیش انقلاب ما پیروز شد این انقلاب، انقلابی برای رضایت خداوند متعال و اجرای احکام الهی بود.

 

وی به نقشه دشمنان انقلاب ئ نظان اشاره کرد و افزود: همه دشمنان نظام در طول چهل و یک سال گذشته  چهار راهبرد عملیاتی را برای فروپاشی نظام مقدس جمهوری اسلامی در پیش گرفتند اما نتوانستند کاری از پیش ببرند.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان اضافه کرد: اولین راهبر آنها راهبرد تغییر نظام بود. با تمام امکانات و تجهیزات رودر روی نظام اسلامی قرار گرفتند و بعد جنگ، ترور، تجزیه طلبی و فتنه های مختلف را به میدان آوردند ولی نتیجه نگرفتند.

 

حجت الاسلام جعفری نژاد با بیان اینکه راهبرد تغییر رفتار را به عنوان دومین راهبرد عملیاتی انتخاب کردند، عنوان کرد: به این معنا که اگر اسم این کشور جمهوری اسلامی است باید از محتوا تهی و ذائقه مردم و مسئولین عوض شود و سبک زندگی مردم که به تعبیر مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم فرهنگ مهاجم هست را کلید زدند.

 

وی راهبرد سوم را به عنوان راهبرد مهار توسط دشمنان نام برد و اظهار داشت: بعد از عدم موفقیت در نقشه های قبلی تلاش کردند تفکر و انقلاب در مرزهای کشور بماند، دشمن در جنگ سه حوزه ایدئولوژیک، ژئوپلوتیک و استراتژیک نتوانست برنامه ای که موثر را علیه انقلاب اجرا و مانعی ایجاد کند.

 

سخنران راهپیمایی 22 بهمن دیواندره با بیان اینکه گفتمان حاج قاسم سلیمانی در دنیا توانست در دلهای مردم یک انقلاب را ایجاد کند ابراز کرد: در سراسر دنیا در کشورهای همسایه و در خاورمیانه و حتی در آمریکای لاتین مجالس بزرگداشت برای سردار شهید حاج قاسم سلیمانی گرفتند و احترام به ایشان در این کشورها نشان از این دارد که راهبرد مهار هم تاثیرگذار نبود.

 

حجت الاسلام علی جعفری نژاد در ادامه گفت: امروز انقلاب و نظام عمق استراتژیک پیدا کرده است، دشمن وقتی در سه راهبرد قبلی موفق نشد وارد راهبرد چهارم که بازگشت به راهبرد اول، همان راهبرد تغییر نظام بود را کلید زدند.

 

وی یکی از دستاوردهای انقلاب را همان استقلال کشور و ملت برشمرد و افزود: در دنیا ما نه تنها استقلال خودمان را حفظ کردیم بلکه با تمام توان همچنان پیش می رویم.

 

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه بیت المقدس کردستان ابراز داشت: دشمنان فتنه های زیادی را برای ضربه زدن به انقلاب و نظام کلید زدند ولی اراده خدا بر این است که این انقلاب ما بماند و با طیکردن مسیر خود به هدف نهایی که همان تمدن اسلامی است برسد.

 

در پایان این مراسم ضمن قرائت قطعنامه با ندای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، راهپیمایان پرچم آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی را آتش زدند.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 77 ]
برچسب ها