اخبار

باحضور فرماندار دیواندره؛

طی مراسمی از خبرنگاران شهرستان دیواندره تجلیل شد

ظهر امروز طی مراسمی با حضور فرماندار دیواندره، اعضای شورای تامین و جمعی از مسئولین ادارات از خبرنگاران شهرستان تجلیل شد.
طی مراسمی از خبرنگاران شهرستان دیواندره تجلیل شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ مهندس توان فرماندار دیواندره در این جلسه اظهار داشت: خبرنگاران رسالت بزرگی بر دوش دارند چرا که قلمی که با آن می نویسند خداوند به آن سوگند یاد کرده است.

 

جعفر توان بر حفظ بی طرفی خبرنگاران در انتشار اخبار تاکید کرد اظهار داشت: قانون مداری و بی طرفی که در بیانیه دوم انقلاب مطرح شده است را در دستور کار خود قرار دهند.

 

وی با بیان اینکه درج اخبار در رسانه ها با واقعیت منطبق باشد، تصریح کرد: انتظار جامعه بالاخص شهرستان از خبرنگاران، حفظ امانت داری، صداقت و واقع گرایی است.

 

فرماندار دیواندره به انتخابات پیش رو اشاره کرد و افزود: رسانه ها بستر را برای انتخاباتی پرشور آماده کنند تا مردم با نگاه و بینش بالای خود فرد اصلح را انتخاب نمایند.

 

مهندس توان ابراز داشت: خبرنگاران مسائل شهرستان را شفاف سازی کنند، در طول زمان مسئولیت خود در شهرستان، تمام مسائل و مشکلات شهرستان را پیگیری کرده ام.

 

در این جلسه ضمن قرائت وصیت نامه شهید محمود صارمی، محمد ولایتی به نمایندگی از خبرنگاران به بیان مسائل و مشکلات این حوزه در شهرستان پرداخت و در ادامه با اهدای لوح سپاس از خبرنگاران تجلیل به عمل آمد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 163 ]
برچسب ها