اخبار

به مناسبت آغاز هفته ناجا:

صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان دیواندره برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ صبح امروز و در دومین روز از هفته ناجا، صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی دیواندره باحضور فرماندار، اعضای شورای تامین و مسئولان شهرستان برگزار شد.
صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شهرستان دیواندره برگزار شد

در این مراسم فرماندار دیواندره ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای نیروی انتظامی گفت: شعار هفته نیروی انتظامی "پلیس مقتدر، امین مردم است" اقتدار مطلوب نیروی انتظامی در جمهوری اسلامی ایران، قاطعیت در کنار عدالت و مروت و ترحم است.

 

جعفر توان خدمتگزاری به مردم را مدال افتخار نیروی انتظامی دانست و اظهار داشت: نیروی انتظامی در عرصه های مختلف خدمتگزار مردم بوده که پلیس 110 نمونه بارز خدمتگزاری و پاسخگویی آنها است.

 

مهندس توان به برخی از وظایف نیروی انتظامی اشاره نمود و افزود: نیروی انتظامی در بحث مسائل اقتصادی، پلیس فتا، بحث فضای مجازی و رسانه ای، تصادفات جاده ای و برخورد با قاچاق مواد مخدر، کالا و ارز با بهترین نحو ممکن وظیفه خود را انجام می دهند.

 

وی مهمترین وظیفه نیروی انتظامی را حفظ و ارتقای امنیت برشمرد و تصریح کرد: امنیت مثال زدنی در دریا، خشکی، جاده و 8500 کیلومتر مرز کشور به کمک نیروهای نظامی و انتظامی برقرار شده است.

 

فرماندار دیواندره با بیان اینکه نیروی انتظامی سازمانی متدین، دیندار، اسلامی و انقلابی است، گفت: نیروی انتظامی از دوران دفاع مقدس تا به امروز با اشرار و گروهک های تروریستی در مرزها و شهرها روبرو بوده و برای حفظ امنیت مردم و میهن اسلامی مان شهدای زیادی تقدیم نموده است.

 

مهندس توان در پایان از تلاش های شبانه روزی پرسنل نیروی انتظامی که به عنوان مجاهدین فی سبیل الله در راه برقراری نظم و امنیت جامعه خدمت می کنند، تقدیر و تشکر نمود.

 

در پایان این مراسم تعدادی از پرسنل برتر نیروی انتظامی شهرستان مورد تجلیل و تقدیر قرار گرفت.

 

برنامه های گرامیداشت هفته نیروی انتظامی از 13 تا 19 مهر اجرا می شود و امسال شعار هفته ناجا "پلیس مقتدر، امین مردم" و برگرفته از فرمایشات مقام معظم رهبری است که فرمودند نیروی انتظامی همواره باید مظهر اقتدار، نظم، مهربانی، رأفت و رحمت در جامعه باشد و همچنین مجموعه مطالبات مردم از این نیرو است.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 655 ]
برچسب ها