پنج شنبه 23 مرداد سال 1399

اخبار

به ریاست فرماندار دیواندره:

شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان دیواندره تشکیل جلسه داد

صبح امروز جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان به ریاست مهندس توان فرماندار دیواندره و با حضور دبیر شورای هماهنگی نبارزه با مواد مخدر استان و معاون اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کردستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.
شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان دیواندره تشکیل جلسه داد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ فرماندار دیواندره گفت: اعتیاد پدیده ای مخرب و نابود کننده بنیان خانواده است.

 

مهندس توان با بیان اینکه برنامه های حوزه آسب های اجتماعی نباید مختص به ایام خاصی باشد، اظهار داشت: دستگاه‌های اجرایی شهرستان در طول سال برنامه هایی در حوزه مبارزه با مواد مخدر تدوین و اجرا کنند.

 

جعفر توان به برخی عوامل گرایش به اعتیاد اشاره کرد و افزود: بیکاری، عدم درآمد کافی، عدم وجود برنامه های اوقات فراغت و ... از عواملی هستند که در گرایش بیشتر به مصرف مواد مخدر تاثیرگذار هستند.

 

وی با تاکید بر جدی گرفتن آموزش پیشگیری از مصرف مواد مخدر در آموزش و پرورش و دانشگاه ها، تصریح کرد: آموزش افراد و خانواده ها نسبت به مضرات و عواقب اعتیاد نقش مهمی در پیشگیری از گرایش به مواد مخدر دارد.

 

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان بیان کرد: توانمند سازی و ایجاد اشتغال برای بهبودیافتگان و نظارت بر آنها تا بهبودی کامل ضروری است.

 

اقدام و عمل دستگاه های مرتبط را لازمه پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر عنوان کرد و گفت: برای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر باید از ظرفیت و پتانسیل سمن ها و انجمن های مردم نهاد حداکثر استفاده شود.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 207 ]
برچسب ها