اخبار

به ریاست فرماندار دیواندره:

شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان برگزار شد

جلسه شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر شهرستان دیواندره به ریاست فرماندار و با حضور اعضای شورا در محل فرمانداری برگزار شد
شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره؛ توان فرماندار دیواندره اقدامات پیشگیرانه در بحث مبارزه با مواد مخدر را مهم ارزیابی کرد و گفت: تقویت برنامه های پیشگیرانه می تواند در آگاه سازی خانواده ها و مصرف مواد مخدر تاثیر گذار باشد.

 

جعفر توان اظهار داشت: اقدامات دستگاه های عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان باید در جهت كاهش هاي آسيب هاي اجتماعي و بازگشت معتادان به جامعه برنامه ريزي شود.

 

مهندس توان تصریح کرد: حمایت‌های شغلی از بهبودیافتگان مانع بازگشت آن‌ها به دامان اعتیاد می‌شود، خوشبختانه بعضی از کارگاه های شهرستان در جذب نیرو از بهبودیافتگان نیز استفاده کرده اند.

 

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش با برنامه ‌ریزی برای پیشگیری از اعتیاد، اقدامات خود را فراگیرتر و مؤثرترکند، افزود: مدارس و خوابگاه های شبانه روز توسط مربیان پرورشی و مدیران مدارس با جدیت نظارت شود.

 

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان مشارکت مردم در پیشگیری از آسیب های اجتماعی و مبارزه با مواد مخدر ضروری دانست و تاکید کرد: با سوداگران مواد مخدر بویژه در روستاهای شهرستان برخورد قاطع صورت گیرد.

 

مهندس توان در ادامه بیان کرد: اداره بهزيستي برگزاری کارگاه های آموزشی در نقاط آلوده بویژه روستاهای شهرستان را در دستور کار قرار دهد.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 144 ]
برچسب ها