اخبار

با حضور فرماندار دیواندره و مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کردستان:

شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاههای اجرایی شهرستان دیواندره تشکیل شد

با حضور فرماندار دیواندره و مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کردستان، شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاههای اجرایی شهرستان دیواندره تشکیل شد
شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاههای اجرایی شهرستان دیواندره تشکیل شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان دیواندره، اولین شورای هماهنگی روابط عمومی دستگاههای اجرایی این شهرستان  با حضور فرماندار دیواندره، مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کردستان در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .

 

فرماندار شهرستان دیواندره در این نشست تصریح کرد: پویایی و تحرک در روابط عمومی و اطلاع رسانی خدمات و موفقیت ها موجب ارج نهادن به تلاش کلیه دست اندرکاران در سطوح مختلف خواهد شد.  

 

جعفر توان با اشاره به نقش محوری روابط عمومی در تعامل درون و برون سازمانی اظهار داشت: ارتباطات روابط عمومی ها در تقویت انسجام درون سازمانی موثر خواهد بود و در بخش برون سازمانی نیز جا دارد کار بیشتری صورت گیرد.

 

مهندس توان ویژگی بسیار مهم صداقت در اطلاع رسانی و داشتن تحرک رسانه ای را بیان کرد و گفت:  خلاقیت و نوآوری در کار، توجه به ماهیت و محتوا و تحلیل وضعیت سازمان و اطلاع کافی از زوایای مختلف کار را لازمه کار روابط عمومی است. 

 

وی در ادامه دو سویه بودن ارتباط را مهم دانست و افزود: ضرورت افکار سنجی و انتقال مسائل و مشکلات، نقاط قوت، نقاط مثبت، چالش ها و ضعف ها به مسئولین و مدیران با لحاظ جامعیت از اولویت های کاری کارشناسان روابط عمومی به عنوان حلقه واسط جامعه با مسئولین است.

 

فرماندار دیواندره ادامه داد: روابط عمومی چشم، گوش، زبان و آیینه تمام نمای سازمان است و باید زمینه مناسب برای تبادل اطلاعات و پاسخگویی به افکار عمومی را فراهم کنند.

 

مهندس توان عنوان کرد: هر سازمانی که با افکار عمومی ارتباط دارد و نیازمند ارائه تصویر روشن نزد مخاطبان است، نیاز به روابط عمومی دارد چرا که روابط عمومی به مثابه پلی میان یک سازمان و مخطبابان آن است.

 

در این جلسه مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کردستان در سخنانی ضمن تجلیل از زحمات مسئولین و کارشناسان روابط عمومی،  روابط عمومی را یکی از ارکان های اصلی هر سازمان دانست و گفت: در مجموعه دستگاههای اجرایی با داشتن مخاطبان گسترده، وظیفه حوزه اطلاع رسانی سنگین و نیاز به تلاش و جدیت بیشتر دارد.

 

آرش حسین پناهی به معیارهای اخلاقی عملکرد روابط عمومی پرداخت و اظهار داشت: صحت اطلاعات، اطلاع رسانی به هنگام و به موقع، انتقال منصفانه اطلاعات از لحاظ نقاط قوت و ضعف، رعایت کرامت انسانی و منزلت مخاطبان و جامعه، اعتماد سازی، کاهش فاصله بین سازمان و آحاد جامعه، مسئولان و کارکنان در درون یک سازمان از مهم ترین معیار های اخلاقی در عملکرد روابط عمومی ها است.

 

حسین پناهی با تاکید بر پاسخگویی به افکار عمومی و صداقت در اطلاع رسانی، تحرک رسانه ای را لازمه کار امروز روابط عمومی عنوان کرد و افزود: یک کارشناس روابط عمومی باید با شناخت درست رسانه، در حوزه اطلاع رسانی و فضای مجازی تحرک لازم را داشته باشد. 

 

وی برنامه محوری در کار را لازمه موفقیت دانست و گفت: این مهم در روابط عمومی  سازمانها نهادینه شده است و همه وظیفه داریم برای تحقق راهبردهای ابلاغی در حوزه اطلاع رسانی برنامه های تحولی در استان و سطوح مختلف تلاش کنیم.

 

مدیر کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری کردستان توجه به افکار عمومی  را در موفقیت کار موثر دانست و ابراز کرد: روابط عمومی ادارات باید ضمن ارتقای دانش و توانمندی خود، از امکانات و دانش روز در راستای وظایف شغلی استفاده کند.

 

در پایان این نشست اولین انتخابات شورای هماهنگی روابط عمومی های دستگاهای اجرایی شهرستان دیواندره برگزار و اسعد نادری کارشناس روابط عمومی شهرداری، ایرج علی زاده کارشناس روابط عمومی آموزش و پرورش، مسعود گودرزی کارشناس روابط عمومی کمیته امداد، محسن مرادخانی کارشناس روابط عمومی دانشگاه پیام نور و علاالدین نباتی کارشناس روابط عمومی شرکت گاز به عنوان منتخبین اولین شورای هماهنگی معرفی شدند.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 376 ]
برچسب ها