اخبار

فرماندار شهرستان دیواندره:

شورای بخش مشکلات بخش را با اولویت بندی پیگیری کند

شورای بخش مشکلات بخش را با اولویت بندی پیگیری کند

فرماندار شهرستان دیواندره در دیدار با اعضای شورای بخش کرفتو گفت: اعضای شورای اسلامی منتخبین مردم هستند و لازمه کار شورا وحدت و انسجام در راستای خدمت به مردم می باشد

جعفر توان ضمن تشریح وظایف شوراهای اسلامی، تصریح کرد: اعضای شورای بخش اختیارات قانونی دارد و در چارچوب آن نیز می تواند فعالیت داشته باشد.

مهندس توان اظهار داشت: با حضور در روستاها و تعامل با بخشدار، برای حل مسائل و مشکلات اقدام و راهکار مناسب برای پیشبرد سریع امورف اتخاذ نمایید.

وی بیان کرد: اعضای شورای اسلامی بخش باتوجه به ظرفیت و پتانسیل های موجود در بخش، پیگیر مشکلات عمرانی و اجرای برنامه های فرهنگی در روستاها باشد.

فرماندار دیواندره با بیان اینکه بخش کرفتو و شهر زرینه دروازه شهرستان دیواندره است، گفت: اقدامات خوبی در بخش کرفتو صورت گرفته است و در سال جاری نیز پروژه های عمرانی مهمی ازجمله راه روستایی، طرح هادی، دفع بهداشتی فاضلاب، سپتینک گاز و ... در حال اجرا است.

جعفر توان در ادامه افزود: شخصاً بر تمامی پروژه های در حال اجرای شهرستان نظارت مستقیم دارم و پروژه های عمرانی جدید در روستاها با هماهنگی شوراهای بخش مربوطه تعریف و اجرا خواهد شد.

در پایان این دیدار، اعضاء شورای اسلامی بخش کرفتو ضمن تشکر از حمایت های فرماندار و توجه به توسعه روستایی، به بیان مسائل و نیازمندی های بخش پرداختند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 1023 ]
برچسب ها