چهار شنبه 8 بهمن سال 1399

اخبار

شهرستان دیواندره هچنان در وضعیت زرد قرار دارد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار دیواندره در جلسه کمیته نظارتی ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا گفت: شهرستان دیواندره عمچنان در وضعیت زرد کرونایی قرار دارد.
شهرستان دیواندره هچنان در وضعیت زرد قرار دارد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ حیدر مرادی با بیان اینکه رنگ دیگری به مجموعه رنگ های میزان شیوع کرونا اضافه شده، اظهار داشت: بر اساس اعلام ستاد استانی مدیریت کرونا، سه شهرستان 4 شهرستان استان از جمله دیواندره در وضعیت زرد و 6 شهرستان در وضعیت آبی قرار دارد.

 

مرادی با بیان اینکه مردم همچنان دستورالعمل های بهداشتی را رعایت کنند تا شاهد پیک شیوع کرونا نباشیم، افزود: مردم همچنان با همدلی و همراهی، نسبت به رعایت پروتکل های بهداشتی و عدم مشارکت در اجتماعات و دورهمی های خانوادگی اهتمام ورزند تا شهرستان در وضعیت مطلوب تری قرار گیرد.

 

وی تصریح کرد: تغییر رنگ و کاهش بیماری و مرگ و میر نتیجه همکاری خوب مردم است، اگر این همکاری کم شود و با بازگشت وضعیت بیماری مواجه شویم، محدودیت‌ها نیز بر می‌گردند.

 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار دیواندره بیان کرد: از این به بعد در شهرهای زرد و آبی منع تردد بین شهری وجود ندارد، اما منع تردد از ساعت ۲۱ تا ۴ بامداد برقرار است.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 53 ]
برچسب ها