اخبار

فرماندار دیواندره:

شناسایی کانون آسیب های اجتماعی در دستور کار قرار گیرد

توان فرماندار دیواندره در جلسه کارگروه تخصصی امور اجتماعی، فرهنگی و خانواده شهرستان بر شناسایی کانون آسیب های اجتماعی و برنامه ریزی برای جلوگیری از آسیب های موجود تاکید نمود.
شناسایی کانون آسیب های اجتماعی در دستور کار قرار گیرد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ جعفر توان اظهار داشت: باید تمامی شاخص ها در ابعاد مختلف بویژه مسائل اجتماعی، فرهنگی و آموزشی شهرستان مشخص و برای بهبود آنها برنامه ریزی شود.

مهندس توان تصریح کرد: برنامه های محوری در راستای تحکیم خانواده، کاهش اعتیاد، ارتقاء انضباط اجتماعی، کاهش آسیب‌های اخلاقی و امنیت اجتماعی، نشاط اجتماعی و رضایت عمومی باید در دستور کار قرار گیرد.

وی بر شناسایی و استخراج آسیب های اجتماعی تاکید نمود و افزود: در همه زمینه ها آمار دقیق استخراج شود تا بتوانیم برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی برنامه ریزی دقیق و عملی داشته باشیم.

فرماندار دیواندره ادامه داد: برای بهبود شاخص ها باید کار عملی انجام گیرد و خانواده هایی که در معرض آسیب هستند توسط نهادهای حمایتی شناسایی و برای آنها برنامه ریزی داشته باشند.

جعفر توان با بیان اینکه انجمن های مردم نهاد باید تقویت شود ادامه داد: مناطق و کانون های آسیب زا شناسایی و توسط مراکز تخصصی و انجمن های مردم نهاد، خدمات اجتماعی و روانی در این مناطق به درستی صورت گیرد.

وی اظهار داشت: با استفاده از منابع در اختیار دستگاه های اجرایی برنامه های فرهنگی برگزار و از چهره های موفق شهرستان به عنوان الگوی جوانان در این برنامه ها استفاده شود.

فرماندار دیواندره با تاکید بر حمایت و استقبال از برنامه های فرهنگی، اظهار داشت: ادارات شهرستان نسبت به تهیه تقویم فرهنگی اقدام نمایند تا برنامه ریزی لازم برای اجرایی نمودن آنها صورت گیرد.

وی در پایان ابراز امیدواری کرد تا با همدلی، هم افزایی و همکاری همه ادارات، نهادها و انجمن های مردم نهاد در راستای خدمت به مردم و نشاط عمومی، تمامی شاخص ها بهبود یابد.

در ادامه این جلسه هریک از اعضا ء نقطه نظرات خود را درخصوص مسائل مختلف بیان نمودند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 485 ]
برچسب ها