اخبار

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت:

شش پروژه عمرانی با اعتبار 15 میلیارد و ششصدوپنجاه میلیون ریال در دیواندره به بهره برداری رسید

شش پروژه عمرانی با اعتبار 15 میلیارد و ششصدوپنجاه میلیون ریال در دیواندره به بهره برداری رسید

به مناسبت گرامیداشت هفته دولت شش طرح عمرانی در دیواندره توسط معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کردستان افتتاح شد.

طی مراسمی با حضور امیر قادری معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار و جمشید اسدی مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری کردستان 6 طرح عمرانی در شهر دیواندره افتتاح و به بهره برداری رسید.

از پروژه های شهرداری میدان امام خمینی با المان فوق سنگین 15 متری و 10 تنی با اعتباری بالغ بر 204 میلیون تومان و پارک شانو با مساحت 7800 متر مربع و اعتباری بالغ بر 468 میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

 چهار پروژه برق رسانی شهرستان با اعتباری بالغ بر 893 میلیون تومان در چند بخش تبدیل شبکه هوایی سیمی به کابل، احداث شبکه فشار ضعیف هوایی و برق رسانی به چند شهرک افتتاح شد.

امیر قادری در جلسه شورای اداری شهرستان دیواندره گفت: شهرداری یک دولت کوچک است که باید فعالیت های آن در راستای رضایتمندی مردم باشد.

معاون عمرانی استاندار کردستان اظهار داشت: مردم باید مطالبه گر باشند تا راه توسعه در شهرستان فراهم شود ما نباید انتظار داشته باشیم کسی از تهران نسخه نجات ما را بپیچد  باید خود ما دست بکار شویم.

وی اضافه کرد: خوشبختانه دیواندره پتانسیل خوبی در نیروی انسانی نخبه، متخصص و توانمند دارد که باید توسط همین افراد توسعه شهر رقم خورد.

در ابتدای این مراسم مهندس توان فرماندار شهرستان دیواندره گزارشی از اقدامات دولت تدبیر و امید در بخش های مختلف را ارائه نمود.

در پایان از شوراهای اسلامی دوره چهارم شهرهای دیواندره، زرینه و بخش های مرکزی، سارال و کرفتو با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 816 ]
برچسب ها