اخبار

سومین جلسه ستاد شهرستانی کنگره 5400 شهید استان کردستان و 228 شهید شهرستان دیواندره برگزار شد

سومین جلسه ستاد شهرستانی کنگره 5400 شهید استان کردستان و 228 شهید شهرستان دیواندره برگزار شد
به گزارش پایاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ سومین جلسه ستاد شهرستانی کنگره 5400 شهید استان کردستان و 228 شهید شهرستان دیواندره با حضور فرماندار، فرمانده سپاه و اعضای ستاد در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

فرماندار شهرستان دیواندره گفت: عزت و سربلندی انقلاب اسلامی ایران با خون شهدا، ایستادگی و استقامت جانبازان و ایثارگران به دست آمده است.

جعفر توان به اهداف برگزاری کنگره شهدا اشاره کرد و افزود: هدف از برگزاری کنگره شهدا گرامیداشت یاد و خاطره کسانی است که با فدای خون خود مایه عزت ملی، تقویت نظام و امنیت جامعه را فراهم کرده اند و ما باید به ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه بویژه در بین تمام اقشار و خاصتاً دانش آموزان و جوانان اقدام نماییم.

مندس توان تصریح کرد: با برگزاری یادواره شهدا می توانیم فرهنگ ایثار و شهادت و گفتمان مقاومت و از خودگذشتگی را در جامعه ترویج و آن را به نسل های آینده انتقال دهیم.

فرماندار دیواندره ضمن تاکید بر زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا در تمام ایام سال، اظهار داشت: اقتدار امروز ایران اسلامی از برکت خون شهداست و همه ما وظیفه داریم به آن پایبند باشیم و تمام تلاش خود را برای برگزاری مراسم های گرامیداشت این عزیزان بکار گیریم.

مهندس توان در پایان از اعضای ستاد شهرستانی کنگره 5400 شهید استان کردستان و 228 شهید شهرستان دیواندره خواست برنامه های این کنگره را در اولویت کار خود قرار دهند و با جدیت آن را پیگیری نمایند.

در ادامه هر یک از مسئولین کمیته ها گزارشی از اقدامات صورت گرفته کمیته مربوطه را ارائه نمودند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 1036 ]
برچسب ها