پنج شنبه 23 مرداد سال 1399

اخبار

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان:

سهم معلم در ساختن جامعه با هیچ قشری قابل مقایسه نیست

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان گفت: سهم معلم در ساختن جامعه با هیچ قشر و گروه دیگری قابل مقایسه نیست معلمان تلاش کنند تا جامعه ای با نشاط، امیدوار را برای آینده تربیت کنند.
سهم معلم در ساختن جامعه با هیچ قشری قابل مقایسه نیست

حسین خوش اقبال در مراسم هفته گرامیداشت روز معلم که در سالن اجتماعات فردوسی دیواندره برگزار شد اظهار کرد: علی رغم تمام دغدغه های که وجود دارد معلمان همچنان الگو و پیشتاز هستند. با تدابیری که اندیشیده خواهد شد امیدواریم روزی شاهد این باشیم معلمان بدون دغدغه سر کلاس درس حاضر شوند.

 

حسین خوش اقبال ادامه داد: معلمان به عنوان پیش گامان در عرصه های مختلف نقش بی بدیلی را ایفا کرده اند. دیواندره سرشار از نیروهای کارآمدی است که منجر به موفقیت شده است. نقش و جایگاه معلم در تربیت انسان ها و چگونگی تربیت از هر مقوله ای در جامعه مهم تر است و همه مسائل جامعه به شکل دهی و ساختار شخصیتی نسلی که از کلاس درس خارج می شود بر می گردد.

 

وی اضافه کرد: تربیت انسان ها و ارتقای سطح فرهیختگی آنها بر عهده معلمان است و معلمان انسان ها را تحویل جامعه می دهد و نسل های آینده را می سازد که اگر از این منظر نگاه کنیم پرورش انسان ها  و پرورش نسل جدید بهترین رکن توسعه یافتگی هر جامعه است.

 

خوش اقبال گفت: اگر از این منظر ارزیابی می کنیم که ما نسلی تربیت کنیم به تنوع باور داشته باشد، حقوق دیگران را رعایت کند، توسعه گرا باشد، شهروندی باشد که به عقاید و رای و نظر دیگران احترام بگذارد آنوقت خواهیم دید که چه رسالت سنگینی بر دوش معلمان عزیز است.

 

وی افزود: سهم معلم در ساختن جامعه با هیچ قشر و گروه دیگری قابل مقایسه نیست معلمان تلاش کنند تا جامعه ای با نشاط، امیدوار و جامعه ای که بتواند مسائل خودش را حل کند را برای آینده تربیت کنند.

 

این مسئول بیان کرد: باید تمام تلاش امروز ما باید این باشد که در جنگ تمام عیاری که در عرصه های اقتصادی و فرهنگی بر علیه ما راه انداخته اند با وحدت رویه بخصوص با ارائه راهکارهای علمی و دقیق از طرف مجامع فرهنگی و علمی کشور بتوانیم همانند گذشته از این برهه تاریخی با افتخار عبور کنیم.

 

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 375 ]
برچسب ها