اخبار

سفر یکروزه نماینده ولی فقیه در استان کردستان به شهرستان دیواندره

سفر یکروزه نماینده ولی فقیه در استان کردستان به شهرستان دیواندره

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری دیواندره؛ آیت الله شاهرودی نماینده ولی فقیه و نماینده مجلس خبرگان رهبری در استان کردستان برای شرکت در چند برنامه فرهنگی به شهرستان دیواندره سفر کرد.

 

برگزار همایش زکات در شهرستان دیواندره با حضور آیت الله شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان

صبح امروز با حضور آیت الله شاهرودی نماینده ولی فقیه و نماینده مجلس خبرگان رهبری در استان کردستان، مهندس توان فرماندار دیواندره، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)، امام جمعه و جمعی از مسئولان، روحانیون و عاملین زکات شهرستان در سالن آمفی تئاتر مجتمع فرهنگی هنری برگزار شد.

در این همایش از مودیان، مبلغان و عاملان زکات شهرستان تجلیل شد.

گفتنی است در سال جاری بیش از 21 میلیارد ریال زکات در شهرستان دیواندره توسط کمیته امداد امام خمینی(ره) جمع آوری و در حوزه های حمایتی، درمان، مسکن و... برای نیازمندان هزینه شده است.

 

غرس نهال توسط نماینده ولی فقیه در استان کردستان

آیت الله شاهرودی نماینده ولی فقیه در استان کردستان در سفر یکروزه به شهرستان ظهر امروز به مناسبت هفته منابع طبیعی یک نهال را در پارک ولایت دیواندره غرس کرد.

 

دیدار آیت الله شاهرودی با خانواده معظم شهدا و روحانیون

آیت الله شاهرودی نماینده ولی فقیه و نماینده مجلس خبرگان رهبری در استان کردستان در ادامه سفر به شهرستان دیواندره با مادر شهید اشرف محمودی دیدار کرد.

نماینده ولی فقیه در استان کردستان در ادامه با ماموستا حسنی امام جمعه قبلی و ماموستا ادبی رئیس شورای افتای دیواندره دیدار و گفتگوکرد.

شرکت در جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر شهرستان با حضور آیت الله شاهرودی پایان بخش سفر یکروزه نماینده ولی فقیه  و نماینده مجلس خبرگان رهبری در استان کردستان به دیواندره بود.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان دیواندره

بازدید [ 357 ]
برچسب ها